Quote (raffine @ 22 Feb 2010 21:13)
Chcialbym zaczac grac w Ladder Slasher

Czytalem poradnik i sie zastanawiam nad magiem (zawsze gra casterem jest ciekawsza).
Ile bedzie mnie kosztowal sprzet, zeby nawet latwo dobic do 71 ?
zależy co dla ciebie oznacza nawet łatwo
możesz kupić tylko heale, jakiś hm i grać cata lecząc innych
możesz też kupić int gear, dmg charmy i heal charmy i grać solo na arenie
oczywiście druga opcja jest droższa, aczkolwiek caster eq w dzisiejszych czasach jest tanie jak barszcz
myślę, że 1-2k powinno ci na początek wystarczyć
Quote (raffine @ 22 Feb 2010 21:54)

widze, ze teraz sobie nie pogram. Sprzedam itemki z d2 i pogram.
Jest na jsp jakis sposob, zeby szybko zarobic fg ?
poker? hourly raffle? szybkie, ale niepewne :>
Quote (Patryk1991 @ 22 Feb 2010 21:55)
mozesz kupic za prawdziwa kase

genialna porada
This post was edited by blondaas on Feb 22 2010 02:57pm