d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1122212231224122512261443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Feb 20 2010 08:16am
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91

Tam proś o wycene. Ten temat nie jest do tego.
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Feb 20 2010 08:54am
Quote (Buzaga @ 20 Feb 2010 14:43)
nie moge juz edytowac poprzedniego;/
mozecie mi powiedziec ile to jest mniej wiecej teraz warte??
1.Rare ultimanium axe
Level Req: 55
Damage: 195 to 234

+80% Enhanced Effect
+1 to 13 Mana per Kill

2.Rare wyvernskin padded robe
Level Req: 40
Physical Defense: 0 to 34
Magical Defense: 22 to 55

+29 Intelligence
+5% Critical Flux

3. Magical ultimanium plate mail
Level Req: 55
Physical Defense: 43 to 130
Magical Defense: 0 to 14

+35 Strength

4.Magical lightning XII
Level Req: 45
Spell Damage: 12 to 120
Mana Cost: 93

+30 Dexterity


NIE NIE MOZEMY MASZ DO TEGO ODPOWIEDNIE 4UM

pozatym z tym w lsie nic nie osiagniesz :D

Gold: Locked
Trader: Scammer
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Feb 20 2010 09:07am
Quote (MatJan @ 20 Feb 2010 15:00)
Tnie wam LS'a?


strasznie, co raz mam dc.

This post was edited by YaYco on Feb 20 2010 09:12am
Member
Posts: 15,702
Joined: Apr 13 2008
Gold: 8.01
Feb 20 2010 09:18am
jak wam tak tnie ls to może zmniejszcie ustawienia graficzne ^_^
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Feb 20 2010 09:19am
Quote (Felo_Melo @ 20 Feb 2010 16:18)
jak wam tak tnie ls to może zmniejszcie ustawienia graficzne  ^_^


cale jsp tnie ;p ale juz chyba jest lepiej
Member
Posts: 961
Joined: Jul 25 2008
Gold: 0.00
Feb 20 2010 09:35am
przez te lagi stracilem wedke ://

Quote (FDSupRa @ 20 Feb 2010 14:54)
NIE NIE MOZEMY MASZ DO TEGO ODPOWIEDNIE 4UM

pozatym z tym w lsie nic nie osiagniesz :D

Gold: Locked
Trader: Scammer


akurat osiagnie bo widzialem temat gdzie locka sciaga

This post was edited by MatJan on Feb 20 2010 09:35am
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Feb 21 2010 11:54am
dzisiaj mi sie trafil fajny team w katakumbach, wbilem chyba z 6-7 lvlow :o wystarczylo wciskac strzalke 2x w gore i cala mapa byla by odkryta, ale ktos wyszedl :/ kto powie co jest jak sie cala odkryje
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 21 2010 12:04pm
Quote (Misiek132 @ 21 Feb 2010 13:54)
dzisiaj mi sie trafil fajny team w katakumbach, wbilem chyba z 6-7 lvlow  :o  wystarczylo wciskac strzalke 2x w gore i cala mapa byla by odkryta, ale ktos wyszedl :/ kto powie co jest jak sie cala odkryje


1-2 item sloty dostajesz :)
czyli wiecej miejsca w ekwipuknu
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Feb 21 2010 12:05pm
Quote (Misiek132 @ 21 Feb 2010 18:54)
dzisiaj mi sie trafil fajny team w katakumbach, wbilem chyba z 6-7 lvlow  :o  wystarczylo wciskac strzalke 2x w gore i cala mapa byla by odkryta, ale ktos wyszedl :/ kto powie co jest jak sie cala odkryje


Name: Explore the Maze
Minimum Level: 5
Task: Explore the entire maze
Reward: +1 to 2 Item Slots
Member
Posts: 37,195
Joined: Jul 22 2006
Gold: 47,031.92
Feb 21 2010 12:43pm
Jakby co to na razie kończę z LS z wiadomych powodów :) Ktoś coś potrzebuje, to niech oferuje:

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39982340&f=273
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39983836&f=273
Go Back To Polska Topic List
Prev1122212231224122512261443Next
Add Reply New Topic New Poll