Quote (misiek @ Jul 3 2018 08:25pm)
Jakie zwierzęta jebane z tych Kolumbijczyków. Zaraz poleci czerwo i będzie po meczu.
Miałem nadzieję, że Falcao ładną brameczka wysle Anglików do domu ale po tym co Kolumbia prezentuje widać, że nijak nie zasluguje ta reprezentacja na ćwierćfinał.
This post was edited by PQA on Jul 3 2018 01:39pm