d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1121122123124125206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 30 2011 07:52am
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 03:50pm)
Yep. Aczkolwiek s2 jest glupsze niz riot.
@up juz sie nie da.


hahah to teraz zeby wszystkimi herosami zagrac, trzeba zabulic 240 dolcow? Wy macie wszystkich permamentnie, tak?
Member
Posts: 5,881
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Jul 30 2011 07:57am
Jeśli chodzi o mnie - nowy gracz, dzisiaj się zarejestrowałem, zalogowałem i zagrałem 1 gre. Do 8 sierpnia gram za darmo? Jeśli bym chciał dalej grać, to już trzeba płacić..?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 07:57am
Quote (luksus @ 30 Jul 2011 15:52)
hahah to teraz zeby wszystkimi herosami zagrac, trzeba zabulic 240 dolcow? Wy macie wszystkich permamentnie, tak?


Wszystkich, oprócz tych których obejmuje early access i trzeba zabulić, żeby zagrać nimi wcześniej. S2 złamało swoją zasadę -> 'nic co wpływa na gameplay nie będzie dostępne do kupna' czy coś takiego. W każdym razie o to chodziło.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 07:58am
Quote (luksus @ 30 Jul 2011 15:52)
hahah to teraz zeby wszystkimi herosami zagrac, trzeba zabulic 240 dolcow? Wy macie wszystkich permamentnie, tak?


Na ta chwile tak, kazdy nastepny hero to 4 dolary. Mozna ich kupic za growe monetki ale zarabia sie je mniej wiecej tyle co 4-5k ip w lolu.

This post was edited by Saygon on Jul 30 2011 07:59am
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 08:00am
Quote (Saygon @ 30 Jul 2011 15:58)
Na ta chwile tak, kazdy nastepny hero to 4 dolary. Mozna ich kupic za growe monetki ale zarabia sie je mniej wiecej tyle co 4-5k ip w lolu.


Za porażke dostaje sie teraz 4 monetki, a jest jeszcze social bonus, wiec za porazke dostajesz zazwyczaj tyle ile za wina kiedyś.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 08:03am
Quote (Peu @ 30 Jul 2011 16:00)
Za porażke dostaje sie teraz 4 monetki, a jest jeszcze social bonus, wiec za porazke dostajesz zazwyczaj tyle ile za wina kiedyś.


Te 4 monetki juz na stale? I coz to za bonus?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 30 2011 08:04am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Saygon @ 30 Jul 2011 16:03)
Te 4 monetki juz na stale? I coz to za bonus?


ty tam dziwko nie spamuj tylko cho grac
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 08:06am
Quote (fro5tbite @ 30 Jul 2011 16:04)
ty tam dziwko nie spamuj tylko cho grac


Mowilem, ze dzis mnie nie bedzie.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 30 2011 10:22am
to skoro hon jest darmowy zaproponujemy lolowym napinaczom meczyk 4v5?
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Jul 30 2011 10:23am
Quote (lszcz @ Jul 30 2011 06:22pm)
to skoro hon jest darmowy zaproponujemy lolowym napinaczom meczyk 4v5?


a może w lolka partyjkę, zamiast w hona? ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1121122123124125206Next
Add Reply New Topic New Poll