Quote (fro5tbite @ Wed, 9 Sep 2009, 14:57)
Teraz do 17 jest ;ff Nie no ja juz od blizza chyba 4 dni dostalem w sumie, trzeba przyznac ze jak zbyt dlugi maintance robia to dodaja 1 dzien phree
ale pisze ze tylko armory, acc management etc, nic o screenie logowania :\
mam nadzieje, ze naprawde faction change blisko
tzn nic do ktorej ma byc niedzialajacy
This post was edited by Pozer on Sep 9 2009 08:13am