d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev1121812191220122112221249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Oct 27 2012 08:47am
gdzie mogę znaleźć cennik przedmiotów na nld ?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 27 2012 08:47am
Quote (Tom_asz @ 27 Oct 2012 16:47)
gdzie mogę znaleźć cennik przedmiotów na nld ?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=63945143&f=54
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Oct 27 2012 08:49am
będzie jakiśnowy patch czy wsio po staremu ?
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Oct 27 2012 08:50am
Quote (crunk_mp @ Oct 27 2012 03:47pm)


wielkie dzięki :)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 27 2012 08:50am
Quote (elkabel @ 27 Oct 2012 16:49)
będzie jakiśnowy patch czy wsio po staremu ?


O pachu nie ma info więc pewnie nie.
Chyba, że blizz zrobi niespodziankę, na co bym nie liczył.
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Oct 27 2012 09:57am
Ja bym pograł, ale dopiero 4/5.11, bo na Wszystkich Świętych wyjeżdżam.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 27 2012 09:58am
Quote (Pokor @ 27 Oct 2012 17:57)
Ja bym pograł, ale dopiero 4/5.11, bo na Wszystkich Świętych wyjeżdżam.


Reset jest 6.11 ;d
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Oct 27 2012 10:00am
Quote (crunk_mp @ Oct 27 2012 05:58pm)
Reset jest 6.11 ;d


mialo byc 2.11 :p to mi sie pojebalo w takim razie. To bede gral od 6.11 ;D

btw. na BN dalej nie ma info o resecie, a zawsze bylo 2 tyg przed. Dziwne.

This post was edited by Pokor on Oct 27 2012 10:01am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 27 2012 10:05am
Quote (Pokor @ 27 Oct 2012 18:00)
mialo byc 2.11 :p to mi sie pojebalo w takim razie. To bede gral od 6.11 ;D

btw. na BN dalej nie ma info o resecie, a zawsze bylo 2 tyg przed. Dziwne.


http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27851764901&sid=3000
Member
Posts: 104,692
Joined: Oct 13 2010
Gold: 2.00
Oct 27 2012 10:06am
Quote (Pokor @ 27 Oct 2012 18:00)
mialo byc 2.11 :p to mi sie pojebalo w takim razie. To bede gral od 6.11 ;D

btw. na BN dalej nie ma info o resecie, a zawsze bylo 2 tyg przed. Dziwne.


nie zawsze, ostatnie 2 resety były również tydzien przed.
Go Back To Polska Topic List
Prev1121812191220122112221249Next
Add Reply New Topic New Poll