☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
1218
1219
1220
1221
1222
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 192969
Replies: 12489
Track Topic
Tom_asz
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
144.00
#12191
Oct 27 2012 08:47am
gdzie mogę znaleźć cennik przedmiotów na nld ?
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#12192
Oct 27 2012 08:47am
Quote (Tom_asz @ 27 Oct 2012 16:47)
gdzie mogę znaleźć cennik przedmiotów na nld ?
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=63945143&f=54
elkabel
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
96.00
Warn: 80%
#12193
Oct 27 2012 08:49am
będzie jakiśnowy patch czy wsio po staremu ?
Tom_asz
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold
:
144.00
#12194
Oct 27 2012 08:50am
Quote (crunk_mp @ Oct 27 2012 03:47pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=63945143&f=54
wielkie dzięki
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#12195
Oct 27 2012 08:50am
Quote (elkabel @ 27 Oct 2012 16:49)
będzie jakiśnowy patch czy wsio po staremu ?
O pachu nie ma info więc pewnie nie.
Chyba, że blizz zrobi niespodziankę, na co bym nie liczył.
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#12196
Oct 27 2012 09:57am
Ja bym pograł, ale dopiero 4/5.11, bo na Wszystkich Świętych wyjeżdżam.
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#12197
Oct 27 2012 09:58am
Quote (Pokor @ 27 Oct 2012 17:57)
Ja bym pograł, ale dopiero 4/5.11, bo na Wszystkich Świętych wyjeżdżam.
Reset jest 6.11 ;d
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#12198
Oct 27 2012 10:00am
Quote (crunk_mp @ Oct 27 2012 05:58pm)
Reset jest 6.11 ;d
mialo byc 2.11
to mi sie pojebalo w takim razie. To bede gral od 6.11 ;D
btw. na BN dalej nie ma info o resecie, a zawsze bylo 2 tyg przed. Dziwne.
This post was edited by Pokor on Oct 27 2012 10:01am
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#12199
Oct 27 2012 10:05am
Quote (Pokor @ 27 Oct 2012 18:00)
mialo byc 2.11
to mi sie pojebalo w takim razie. To bede gral od 6.11 ;D
btw. na BN dalej nie ma info o resecie, a zawsze bylo 2 tyg przed. Dziwne.
http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27851764901&sid=3000
Invictum
Member
Posts: 104,692
Joined: Oct 13 2010
Gold
:
2.00
#12200
Oct 27 2012 10:06am
Quote (Pokor @ 27 Oct 2012 18:00)
mialo byc 2.11
to mi sie pojebalo w takim razie. To bede gral od 6.11 ;D
btw. na BN dalej nie ma info o resecie, a zawsze bylo 2 tyg przed. Dziwne.
nie zawsze, ostatnie 2 resety były również tydzien przed.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1218
1219
1220
1221
1222
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact