Quote (Pokor @ 24 Oct 2012 13:40)
Nie powinien sie jakiś reset zbliżać przypadkiem?
No na dniach chyba będzie -->
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=64692361&f=21Quote (adziOL @ 24 Oct 2012 13:47)
uzywa ktos jeszcze kolegi w diablo2? potrzebuje pomocy pm po wiecej info beda talary