Quote (FrogI @ 14 Oct 2012 10:34)
kurwa, mam problem
niby mam zmienne IP, ale jak zresetuje router to lapie rd po 2-3 grach, nawet po zmianie keya
o chuj tu chodzi pany?
Quote (FrogI @ 14 Oct 2012 10:42)
- postaci w ogole nie zmieniam- mam mniej niz 20 gier na 1 godzine
- po 20 grach zmieniam keya
I NADAL KURWA LAPIE
e: moze musze cos wyczyscic i sam reset nie pomaga?

Właśnie temu. Dawno nie grałem ale to był pewien rodzaj temp bana na postać, nie wytłumacze bo dawno nie grałem. Czyszczenie nic nie da ale spróbuj wyczyścić te pliki tymczasowe z folderu gry