d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev1121612171218121912201249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 14 2012 11:47am
iso kogoś kto zamuli na grze przez kilka min, eu nld sc.
Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold: 977.30
Oct 14 2012 12:19pm
pm me
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 14 2012 12:35pm
juz done
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Oct 15 2012 10:37am
Quote (FrogI @ 14 Oct 2012 10:34)
kurwa, mam problem
niby mam zmienne IP, ale jak zresetuje router to lapie rd po 2-3 grach, nawet po zmianie keya
o chuj tu chodzi pany?


Quote (FrogI @ 14 Oct 2012 10:42)
- postaci w ogole nie zmieniam
- mam mniej niz 20 gier na 1 godzine
- po 20 grach zmieniam keya

I NADAL KURWA LAPIE

e: moze musze cos wyczyscic i sam reset nie pomaga? :unsure:


Właśnie temu. Dawno nie grałem ale to był pewien rodzaj temp bana na postać, nie wytłumacze bo dawno nie grałem. Czyszczenie nic nie da ale spróbuj wyczyścić te pliki tymczasowe z folderu gry
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold: 13.00
Warn: 60%
Oct 16 2012 02:53am
chyba pogram na singlu, ewentualnie znowu zabiore sie na hc :o
Member
Posts: 4,292
Joined: Jan 7 2011
Gold: 461.00
Oct 21 2012 10:20am
jak to jest z torchami z ut? im wyzszy lvl zbije/zidentyfikuje torcha tym lepsze statsy ma? czy to jest niezalezne od chara?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Oct 21 2012 10:34am
Quote (Devusss @ Oct 21 2012 06:20pm)
jak to jest z torchami z ut? im wyzszy lvl zbije/zidentyfikuje torcha tym lepsze statsy ma? czy to jest niezalezne od chara?


Jest to niezależne od chara jak to doskonale ująłeś, a statystyki są generowane losowo.

This post was edited by 2007 on Oct 21 2012 10:35am
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Oct 24 2012 05:40am
Nie powinien sie jakiś reset zbliżać przypadkiem?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 24 2012 05:42am
Quote (Pokor @ 24 Oct 2012 13:40)
Nie powinien sie jakiś reset zbliżać przypadkiem?


niby tak
Banned
Posts: 6,178
Joined: Sep 4 2011
Gold: 500.00
Warn: 20%
Oct 24 2012 05:47am
uzywa ktos jeszcze kolegi w diablo2? potrzebuje pomocy pm po wiecej info beda talary
Go Back To Polska Topic List
Prev1121612171218121912201249Next
Add Reply New Topic New Poll