d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev1121512161217121812191249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Oct 13 2012 07:48am
Quote (crunk_mp @ Oct 13 2012 03:33pm)
Teraz już chyba nie wygasają konta.


mi ostatnio z 10 kont wygaslo, nie wchodzilem na nie przez 4-5 miesiecy
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 13 2012 10:04am
Iso help nld eu kilka sec roboty, pm
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Oct 13 2012 10:14am
Quote (crunk_mp @ 13 Oct 2012 18:04)
Iso help nld eu kilka sec roboty, pm


pomogłem kranowi
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 13 2012 10:15am
Quote (Trynii @ 13 Oct 2012 18:14)
pomogłem kranowi


true, dzięki ;d
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Oct 14 2012 02:34am
kurwa, mam problem
niby mam zmienne IP, ale jak zresetuje router to lapie rd po 2-3 grach, nawet po zmianie keya
o chuj tu chodzi pany?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 14 2012 02:40am
Quote (FrogI @ 14 Oct 2012 10:34)
kurwa, mam problem
niby mam zmienne IP, ale jak zresetuje router to lapie rd po 2-3 grach, nawet po zmianie keya
o chuj tu chodzi pany?


Czekaj dłużej ze zmienianiem postaci/gier.
Ja miałem podobnie jak za dużo gier grałem.
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Oct 14 2012 02:42am
Quote (crunk_mp @ Oct 14 2012 10:40am)
Czekaj dłużej ze zmienianiem postaci/gier.
Ja miałem podobnie jak za dużo gier grałem.


- postaci w ogole nie zmieniam
- mam mniej niz 20 gier na 1 godzine
- po 20 grach zmieniam keya

I NADAL KURWA LAPIE

e: moze musze cos wyczyscic i sam reset nie pomaga? :unsure:

This post was edited by FrogI on Oct 14 2012 02:42am
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Oct 14 2012 02:42am
Quote (FrogI @ 14 Oct 2012 10:42)
- postaci w ogole nie zmieniam
- mam mniej niz 20 gier na 1 godzine
- po 20 grach zmieniam keya

I NADAL KURWA LAPIE


no to nie wiem :<
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Oct 14 2012 03:25am
Quote (FrogI @ 14 Oct 2012 10:42)
- postaci w ogole nie zmieniam
- mam mniej niz 20 gier na 1 godzine
- po 20 grach zmieniam keya

I NADAL KURWA LAPIE

e: moze musze cos wyczyscic i sam reset nie pomaga? :unsure:


Mam to samo, jak "zagram" ~100 gier to ZAWSZE jest rd na 24h i nic nie pomaga.
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Oct 14 2012 04:12am
Quote (miki2387 @ Oct 14 2012 11:25am)
Mam to samo, jak "zagram" ~100 gier to ZAWSZE jest rd na 24h i nic nie pomaga.


az tak dlugo to nie mialem, zazwyczaj jak poczekalem ~4h to na nowo moglem robic duzo gier
Go Back To Polska Topic List
Prev1121512161217121812191249Next
Add Reply New Topic New Poll