☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
1210
1211
1212
1213
1214
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 193050
Replies: 12489
Track Topic
WodaZparowek
Banned
Posts: 5,037
Joined: Dec 21 2009
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#12111
Aug 20 2012 01:04pm
Quote (WodaZparowek @ Aug 20 2012 06:12pm)
Koronetka 2assa, 20fcr, 84 ar, 49 ed 19 dex warta coś?
nom
komar95
Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold
:
977.30
#12112
Aug 20 2012 01:05pm
Quote (WodaZparowek @ Aug 20 2012 07:12pm)
Koronetka 2assa, 20fcr, 84 ar, 49 ed 19 dex warta coś?
crap
WodaZparowek
Banned
Posts: 5,037
Joined: Dec 21 2009
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#12113
Aug 21 2012 03:06am
Quote (komar95 @ Aug 20 2012 08:05pm)
crap
ISI_GER
Member
Posts: 1,470
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
0.00
#12114
Aug 21 2012 03:35am
amu 2sorcc/15fcr/35life/88mana ile wart?
komar95
Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold
:
977.30
#12115
Aug 26 2012 01:58am
jak to możliwe że zniknęły mi wszystkie chary z dwóch acc?
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#12116
Aug 26 2012 02:06am
Quote (komar95 @ Aug 26 2012 07:58am)
jak to możliwe że zniknęły mi wszystkie chary z dwóch acc?
tez tak raz mialem
chyba za dlugo byly nieuzywane
komar95
Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold
:
977.30
#12117
Aug 26 2012 02:13am
Quote (SimSimSalabim @ Aug 26 2012 10:06am)
tez tak raz mialem
chyba za dlugo byly nieuzywane
grałem nimi w wakacje jeszcze..
e/ a na tych acc na których dawno grałem postacie stoją
This post was edited by komar95 on Aug 26 2012 02:13am
ISI_GER
Member
Posts: 1,470
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
0.00
#12118
Aug 26 2012 03:25am
Quote (komar95 @ Aug 26 2012 08:13am)
grałem nimi w wakacje jeszcze..
e/ a na tych acc na których dawno grałem postacie stoją
nie opłaciłeś abonamentu diabła
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#12119
Aug 26 2012 06:55am
W d2 teraz na nld większość siedzi? Lejder padł?
Harmala
Member
Posts: 1,002
Joined: Jan 28 2012
Gold
:
13.00
Warn: 60%
#12120
Aug 26 2012 06:58am
Quote (crunk_mp @ Aug 26 2012 01:55pm)
W d2 teraz na nld większość siedzi? Lejder padł?
właśnie na nld mało osób jest
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1210
1211
1212
1213
1214
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact