Quote (Vulcain @ Sep 30 2014 02:35pm)
Nie dam rady byc na marszu korwina ale bede 11 na marszu niepodleglosci, moze zbijemy pjone
Na 11 listopada bede na 100%. w Pazdzierniku ciezko bedzie mi sie wyrwac, zobaczymy. Moze jakies piwko?:D
Quote (JohnyCage @ Sep 30 2014 03:22pm)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/10394494_854663207907587_4715224461753649210_n.jpg
KEFIR, ŁĄCZYSZ SIĘ Z NAJGORSZYM WROGIEM???? O CO CHODZI???? DEMENTUJ, ODCINAJ BLOKUJ!!!!!
Nie mam nic do KNP ;o Jestem wolnorynkowcem ale gardzie niektorymi korwinistami.
This post was edited by kefir on Sep 30 2014 12:46pm