d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev1120121122123124144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 30 2014 08:06am
Moze wpadne :D BEDZIE JAKIS FORUMOWY KORWINISTA???
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Sep 30 2014 08:07am
Quote (kefir @ 30 Sep 2014 16:06)
Moze wpadne :D BEDZIE JAKIS FORUMOWY KORWINISTA???


AJ
Member
Posts: 3,909
Joined: Jul 17 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2014 08:35am
Quote (kefir @ 30 Sep 2014 16:06)
Moze wpadne :D BEDZIE JAKIS FORUMOWY KORWINISTA???


Nie dam rady byc na marszu korwina ale bede 11 na marszu niepodleglosci, moze zbijemy pjone
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 30 2014 09:22am


KEFIR, ŁĄCZYSZ SIĘ Z NAJGORSZYM WROGIEM???? O CO CHODZI???? DEMENTUJ, ODCINAJ BLOKUJ!!!!!
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 30 2014 09:27am
Quote (JohnyCage @ 30 Sep 2014 16:22)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/10394494_854663207907587_4715224461753649210_n.jpg

KEFIR, ŁĄCZYSZ SIĘ Z NAJGORSZYM WROGIEM???? O CO CHODZI???? DEMENTUJ, ODCINAJ BLOKUJ!!!!!


RN po lewej :D
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 30 2014 09:29am
Quote (Lander @ 30 Sep 2014 17:27)
RN po lewej :D


I NA CZERWONO, PRZYPADEG?
Member
Posts: 3,909
Joined: Jul 17 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2014 10:38am
Quote (JohnyCage @ 30 Sep 2014 17:22)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/10394494_854663207907587_4715224461753649210_n.jpg

KEFIR, ŁĄCZYSZ SIĘ Z NAJGORSZYM WROGIEM???? O CO CHODZI???? DEMENTUJ, ODCINAJ BLOKUJ!!!!!


ezpk, razem ponad podzialami, na czerwono jak u millera
Member
Posts: 1,034
Joined: Jul 22 2008
Gold: 0.01
Warn: 80%
Sep 30 2014 12:19pm
Przyjdę obrzucić was kamieniami.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 30 2014 12:39pm
Quote (Vulcain @ Sep 30 2014 02:35pm)
Nie dam rady byc na marszu korwina ale bede 11 na marszu niepodleglosci, moze zbijemy pjone


Na 11 listopada bede na 100%. w Pazdzierniku ciezko bedzie mi sie wyrwac, zobaczymy. Moze jakies piwko?:D


Quote (JohnyCage @ Sep 30 2014 03:22pm)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/10394494_854663207907587_4715224461753649210_n.jpg

KEFIR, ŁĄCZYSZ SIĘ Z NAJGORSZYM WROGIEM???? O CO CHODZI???? DEMENTUJ, ODCINAJ BLOKUJ!!!!!


Nie mam nic do KNP ;o Jestem wolnorynkowcem ale gardzie niektorymi korwinistami.

This post was edited by kefir on Sep 30 2014 12:46pm
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 30 2014 01:43pm
Niech żyje krul!
Go Back To Polska Topic List
Prev1120121122123124144Next
Add Reply New Topic New Poll