Quote (Peu @ 30 Jul 2011 13:58)
Mm nie nalicza statystyk, są liczone jakby od nowa lub jako oddzielne, w profilu nie pokazuje nowych meczy. Confirmed jako bug i może wejdzie jakiś hotfix, póki co nie ma sensu grać mm.
Czteroosobowym premadem będzie można grać mm vs basic, może ktoś się trafi.
Fajna wojna na forum sie wywiazala. S2 jak rogal sie zachowuje.