d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1120121122123124206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 04:38am
Quote (Gotha324 @ 30 Jul 2011 12:36)
A zalecany 2x tyle?


Gralem na neostradzie 256 i smigalo bez problemu.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 05:58am
Mm nie nalicza statystyk, są liczone jakby od nowa lub jako oddzielne, w profilu nie pokazuje nowych meczy. Confirmed jako bug i może wejdzie jakiś hotfix, póki co nie ma sensu grać mm.

Czteroosobowym premadem będzie można grać mm vs basic, może ktoś się trafi.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 06:01am
Quote (Peu @ 30 Jul 2011 13:58)
Mm nie nalicza statystyk, są liczone jakby od nowa lub jako oddzielne, w profilu nie pokazuje nowych meczy. Confirmed jako bug i może wejdzie jakiś hotfix, póki co nie ma sensu grać mm.

Czteroosobowym premadem będzie można grać mm vs basic, może ktoś się trafi.


Fajna wojna na forum sie wywiazala. S2 jak rogal sie zachowuje.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 06:04am
Quote (Saygon @ 30 Jul 2011 14:01)
Fajna wojna na forum sie wywiazala. S2 jak rogal sie zachowuje.


Statystyki mm zaliczają procent grany danymi postaciami i dostaje sie coiny, ale nie ma winów, porażek ani zmian mmr.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 06:13am
Quote (Peu @ 30 Jul 2011 14:04)
Statystyki mm zaliczają procent grany danymi postaciami i dostaje sie coiny, ale nie ma winów, porażek ani zmian mmr.


Ta czytalem. S2 kasuje tematy i sigi, ktore wypominaja im ich klamstwa. Znowu duzo ludzi odejdzie.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 30 2011 07:04am
no fajnie to sobie pogram. doktor juz zaplacil za gre? :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 07:14am
Quote (luksus @ 30 Jul 2011 15:04)
no fajnie to sobie pogram. doktor juz zaplacil za gre? :D


Nie placil. Od wczoraj kupowanie konta traci sens bo koszt kupienia wszystkich hero to ponad 240 dolarow. Pozdrawiam.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 30 2011 07:47am
Quote (Saygon @ 30 Jul 2011 15:14)
Nie placil. Od wczoraj kupowanie konta traci sens bo koszt kupienia wszystkich hero to ponad 240 dolarow. Pozdrawiam.


Osz ja jebie, jak dobrze mieć legacy acc.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 30 2011 07:49am
Quote (Peu @ Jul 30 2011 03:47pm)
Osz ja jebie, jak dobrze mieć legacy acc.


to jak to? juz nie mozna nabyc tego co wy macie?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 30 2011 07:50am
Quote (Peu @ 30 Jul 2011 15:47)
Osz ja jebie, jak dobrze mieć legacy acc.


Yep. Aczkolwiek s2 jest glupsze niz riot.
@up juz sie nie da.

This post was edited by Saygon on Jul 30 2011 07:51am
Go Back To Polska Topic List
Prev1120121122123124206Next
Add Reply New Topic New Poll