klasa
jakies fajne sety sluchacie chlopaki? cos polamanego byloby spoczko
Quote (JarooJas @ Jul 13 2015 09:23pm)
spoko teledysk, pasujacy do utworu
ja tam lubie takie hajpowe ;d
hajpowe to dobre okreslenie, ale wioski nie ma raczej, i dobrze
This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Jul 15 2015 02:48pm