d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11201211221231241680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Sep 9 2009 03:45am
haha, fixneli holy wrath. szkoda ze dopiero teraz jak 2 gildie zabiły anuba...

This post was edited by sleeperek on Sep 9 2009 03:45am
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold: 13,058.04
Sep 9 2009 03:49am
Quote (xxxRedxxx @ Wed, 9 Sep 2009, 08:43)
Northrend Beasts

    * Fixed a bug where the flag that prevents a creature from gaining attack speed after a parry was inadvertently left off Gormok the Impaler. This bug is fixed in normal mode as well.
    * Increased the amount of time players have to defeat the encounter before Icehowl berserks.
    * You have an extra half second to get out of the way of a very angry charging Yeti. Players with high ping rejoice.
    * Icehowl will become tauntable. (This particular element isn't hotfixed quite yet, but should be shortly).

Popłakali się, że było za trudno :(


non stop jakies retardy placza ze im cos za trudno i non stop cos nerfuja, dlatego nie gram juz pve bo ssie
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 9 2009 03:56am
Quote (XCaroPLX @ Wed, Sep 9 2009, 09:49am)
non stop jakies retardy placza ze im cos za trudno i non stop cos nerfuja, dlatego nie gram juz pve bo ssie

Jedyne co mogli fixnąć - to czas przedstawiania Gormoka, który łapał się do czasu jaki był potrzebny do ubicia go, zanim się robale przypałętają.
Icehowla mogli zostawić w spokoju - kto kładł robale na czas, mógł już tylko czekać na loot.

/e - mowa o HC.

This post was edited by Elder33 on Sep 9 2009 03:57am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 9 2009 06:03am
Quote (XCaroPLX @ Wed, 9 Sep 2009, 10:49)
non stop jakies retardy placza ze im cos za trudno i non stop cos nerfuja, dlatego nie gram juz pve bo ssie
czyli grasz pve gdzie balans jest perfekcyjny i blizzard juz nie musi nic zmieniac ?

ktos jeszcze nie moze sie zalogowac cuz stuck na auth ?
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2009 06:15am
Quote (Pozer @ Wed, Sep 9 2009, 02:03pm)
czyli grasz pve gdzie balans jest perfekcyjny i blizzard juz nie musi nic zmieniac ?

ktos jeszcze nie moze sie zalogowac cuz stuck na auth ?


tia, stuckuje mnie
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Sep 9 2009 06:15am
Quote (Pozer @ Wed, 9 Sep 2009, 14:03)
czyli grasz pve gdzie balans jest perfekcyjny i blizzard juz nie musi nic zmieniac ?

ktos jeszcze nie moze sie zalogowac cuz stuck na auth ?


ta, dostałem dc przy skanowaniu AH i logowanie staje na auth -.-
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 9 2009 06:39am
kiedy blizz odda nam te wszystkie godziny, ktore stracilismy na przedluzone mejtnensy i bledy serwera?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 9 2009 06:41am
Quote (wielkiburak @ Wed, 9 Sep 2009, 13:39)
kiedy blizz odda nam te wszystkie godziny, ktore stracilismy na przedluzone mejtnensy i bledy serwera?
nigdy znajac ich :d
mam nadzieje, ze cos z tego ich kombinowania teraz wyniknie, bo i acc management tez nie dziala, wiec moze faction change dzis / w tym tygodniu
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2009 07:18am
Weekly Maintence, 09/09
Due to technical issues the login servers are currently not operating at full capacity. The issuea are being addressed and will be resolved as soon as possible
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Sep 9 2009 07:57am
Teraz do 17 jest ;ff Nie no ja juz od blizza chyba 4 dni dostalem w sumie, trzeba przyznac ze jak zbyt dlugi maintance robia to dodaja 1 dzien phree
Go Back To Polska Topic List
Prev11201211221231241680Next
Closed New Topic New Poll