d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev1120412051206120712081249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,597
Joined: Jan 26 2009
Gold: 1.00
Jul 8 2012 07:18am
Quote (Rastuchy @ Jul 8 2012 01:16pm)
grają boty i reklamiarze jeszcze


niestety ,ostatnio gdy wrocilem po prawie 2 letniej przerwie i zobaczylem Puste FL to mi sie smutno zrobilo :( ze nie ma juz tej ekipy i zostaly same programy trzecie...obecnie mam moze 5 osob na FL
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 8 2012 07:43am
Quote (miki2387 @ 7 Jul 2012 13:34)
Istnieja, niedawno calkiem biegalem na brs z jakiegos kanalu tylko nie moge sobie przypomniec nazwy.

Ale z serii oly czy jakieś randomy, na których bot śmiga?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 8 2012 09:21am
Po ile shako na ladderze? :unsure:
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 8 2012 09:23am
Quote (crunk_mp @ 8 Jul 2012 17:21)
Po ile shako na ladderze? :unsure:


1fg
Member
Posts: 280
Joined: Apr 10 2010
Gold: 21.50
Jul 8 2012 10:53am
D3 mi sie nudzi i mysle nad powrotem do D2. Jak z populacja na EU?
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jul 8 2012 03:22pm
Quote (kobusik @ 8 Jul 2012 15:14)
Gra ktos jeszcze w diabelka ? pvp i pvm...
Ja gram lecz jest u mnie remont juz od ponad miesiaca wiec mam przerwe:) za jakies 5-6 dni wracam
Jak ktos ma ochote popykac troche dueli albo wogole cos porobic to niech tu pisze albo PM


Graj na hc.

Quote (Xasthur @ 8 Jul 2012 15:43)
Ale z serii oly czy jakieś randomy, na których bot śmiga?


Raczej random, nie zalezy mi na expieniu przez kilka miesiecy.

This post was edited by miki2387 on Jul 8 2012 03:23pm
Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold: 977.30
Jul 18 2012 06:15am
ma ktoś ochotę pograć 4fun na cl / hc / hccl ?
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jul 18 2012 06:37am
Ja moge i pewnie jeszcze 2 osoby ze mna by graly.
Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold: 977.30
Jul 18 2012 06:42am
Quote (miki2387 @ Jul 18 2012 02:37pm)
Ja moge i pewnie jeszcze 2 osoby ze mna by graly.


kiedy zaczynamy :p i na jakim trybie
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 2 2012 04:39am
Dużo ludzi gra jeszcze w d2 ??
Go Back To Polska Topic List
Prev1120412051206120712081249Next
Add Reply New Topic New Poll