Quote (kobusik @ 8 Jul 2012 15:14)
Gra ktos jeszcze w diabelka ? pvp i pvm...
Ja gram lecz jest u mnie remont juz od ponad miesiaca wiec mam przerwe:) za jakies 5-6 dni wracam
Jak ktos ma ochote popykac troche dueli albo wogole cos porobic to niech tu pisze albo PM
Graj na hc.
Quote (Xasthur @ 8 Jul 2012 15:43)
Ale z serii oly czy jakieś randomy, na których bot śmiga?
Raczej random, nie zalezy mi na expieniu przez kilka miesiecy.
This post was edited by miki2387 on Jul 8 2012 03:23pm