d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev1120312041205120612071249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jun 27 2012 07:49am
jak w tak epickim temacie dotyczącym tak epickiej gry nie ma reda ani nawet BOLDA??
JA PIERDOLE kto zakładał ten temat -_-
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jun 27 2012 07:53am
Quote (papel @ 27 Jun 2012 13:28)
gra ktos wgl w d2??:D


nielegalne programy grajom
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jul 7 2012 05:17am
Zna ktos moze kanaly z brs na eu hc ld? :cry:
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jul 7 2012 05:30am
Quote (miki2387 @ 7 Jul 2012 13:17)
Zna ktos moze kanaly z brs na eu hc ld? :cry:

Jeszcze jakieś istnieją?
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Jul 7 2012 05:34am
Quote (Xasthur @ 7 Jul 2012 13:30)
Jeszcze jakieś istnieją?


Istnieja, niedawno calkiem biegalem na brs z jakiegos kanalu tylko nie moge sobie przypomniec nazwy.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Jul 7 2012 07:42am
Quote (miki2387 @ 7 Jul 2012 12:17)
Zna ktos moze kanaly z brs na eu hc ld? :cry:


na op hc-baals latali, spoko ekipa
Member
Posts: 489
Joined: Jan 10 2011
Gold: 9.46
Jul 8 2012 01:01am
Dlaczego wycofano ut expa?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 8 2012 06:46am
Quote (Aghmed @ Jul 8 2012 09:01am)
Dlaczego wycofano ut expa?


Pytasz się dlaczego został usunięty jeden z większych bugów w grze? Pewnie dlatego, że niszczył on radość z samej gry?
IMO bardzo dobrze, że nie ma już możliwości TAK SZYBKIEGO zdobycia xp! Zdecydowanie utrudniło to życie leserom. :)
Member
Posts: 39,597
Joined: Jan 26 2009
Gold: 1.00
Jul 8 2012 07:14am
Gra ktos jeszcze w diabelka ? pvp i pvm...
Ja gram lecz jest u mnie remont juz od ponad miesiaca wiec mam przerwe:) za jakies 5-6 dni wracam
Jak ktos ma ochote popykac troche dueli albo wogole cos porobic to niech tu pisze albo PM
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jul 8 2012 07:16am
Quote (kobusik @ 8 Jul 2012 15:14)
Gra ktos jeszcze w diabelka ? pvp i pvm...
Ja gram lecz jest u mnie remont juz od ponad miesiaca wiec mam przerwe:) za jakies 5-6 dni wracam
Jak ktos ma ochote popykac troche dueli albo wogole cos porobic to niech tu pisze albo PM


grają boty i reklamiarze jeszcze
Go Back To Polska Topic List
Prev1120312041205120612071249Next
Add Reply New Topic New Poll