d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej 2018
Prev1119120121122123178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jul 3 2018 09:44am
Gdzieś już to słyszałem :mellow:
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jul 3 2018 09:44am
Biorac pod uwage, ze slabe zespoly ostatnio zwykle wygrywaja, to stawianie na anglie ma duzo sensu.
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Jul 3 2018 09:44am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 3 2018 04:43pm)
Bo by ci anglia wtopila :rolleyes:
Szwedzi bez zlatana sa nieslychanie mocnym kolektywem :D
w sumie trzeba obstawiać tych co mają wyższy kurs. Przeważnie to się sprawdza w 1/8 :d

Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 3 2018 09:47am
[QUOTE=misiek[te],Jul 3 2018 04:43pm]Nie interesuje mnie twoja opinia na temat piłki nożnej, w zasadzie to na żaden temat. Proszę mnie nie quotować i nie odpisywać, a najlepiej wypierdalać.[/QUOTE]
Thanks, The post has been reported. Thank you for your help in keeping this site a cleaner and better place for everyone!
:)
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 3 2018 09:49am
Karny :D

e: nie

This post was edited by misiek[te] on Jul 3 2018 09:52am
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Jul 3 2018 09:50am
Quote (Exnom @ Jul 3 2018 04:31pm)
Kurwa czemu tego nie zrobiłem.


Kurwa 2:0

Ja pierodole, za 100zl wziąłbym 300lzl kurwa Mac jebana


E/chuj nie ma karnego XD

This post was edited by Exnom on Jul 3 2018 09:50am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 3 2018 09:54am
Quote (Exnom @ Jul 3 2018 04:50pm)
Kurwa 2:0

Ja pierodole, za 100zl wziąłbym 300lzl kurwa Mac jebana


E/chuj nie ma karnego XD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jul 3 2018 09:55am
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
Jul 3 2018 09:55am
W sumie obiecałem sobie ze juz nic nigdy nie obstawie. Wczoraj jeszcze przez głowę przeleciała myśl aby postawić 1k zł ale kurwa kiedyś tak straciłem hajs a pewniak był. :d

Smutek przez cały dzień był. :/

This post was edited by Exnom on Jul 3 2018 09:56am
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold: 47,842.00
Jul 3 2018 09:56am
Quote (Exnom @ 3 Jul 2018 15:55)
W sumie obiecałem sobie ze juz nic nigdy nie obstawie. Wczoraj jeszcze przez głowę przeleciała myśl aby postawić 1k zł ale kurwa kiedyś tak straciłem hajs a pewniak był. :d


Ale z ciebie wariat.
Go Back To Polska Topic List
Prev1119120121122123178Next
Add Reply New Topic New Poll