d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev1119120121122123144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Sep 2 2014 09:51am
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 2 2014 09:53am
Quote (Damundo @ 2 Sep 2014 17:51)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/p843x403/10521197_835379796494843_4850583657176357464_o.png


Niestety: nie udało mi się dopchać dziś do głosu by na posiedzeniu Komisji Spraw Zagranicznych by wygłosić następującą krótką mówkę (do JE Fryderyki Guidi, ministerki SZ Włoch – i przyszłej ministerki SZ UE):
Wasza Ekscelencjo! Co uczyniła Republika Włoska – i co może zrobić Unia Europejska – by wspomóc JE Bashira al-Assada, bohatersko broniącego starożytnej wielokulturowej cywilizacji syryjskiej przed fanatycznymi islamistami sunnickimi i przed – wspierającymi ich – fanatycznymi demokratami jankeskimi?
Co sądzi Pani o skoordynowaniu naszych tam poczynań – z Federacją Rosyjską? Nie jest to być może partner idealny, ale Kreml jest przynajmniej efektywny?
( Your Excellence! What had Italian Republic done - and what can European Union do - to support His Excellence Bashir al-Assad, bravely defending ancient multicultural Syrian civilisation from fanatical sunni islamists and from – supporting them - fanatical Yankie democrats? What do You think of coordinating our efforts there - with Russian Federation? Perhaps it is not an ideal partner, but Kremlin is at least effective... )
Niestety: ludzie gadali takie głupoty, że z otwartymi oczami nie dało się tego słuchać.
Member
Posts: 4,382
Joined: May 20 2011
Gold: 6,460.00
Sep 3 2014 02:09am
Quote (Damundo @ 2 Sep 2014 17:51)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/p843x403/10521197_835379796494843_4850583657176357464_o.png


komuch walczy ze siestą
Member
Posts: 3,909
Joined: Jul 17 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 3 2014 02:24am
Quote (Damundo @ Sep 2 2014 05:51pm)
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t31.0-8/p843x403/10521197_835379796494843_4850583657176357464_o.png


buahaha, prezes kima a geldy na konto wpadaja
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Sep 10 2014 01:10am


http://www.sotrender.pl/fanpage-trends-category/201408/politycy#trends

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Sep 10 2014 01:10am
Member
Posts: 3,909
Joined: Jul 17 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 10 2014 04:26pm
Gazeta Wyborcza i Tok FM organizują debatę, na którą, jak informuje Gazeta Wyborcza, zaproszono wszystkich kandydatów na stanowisko prezydenta Szczecina.
Jednak nie jest to prawdą, bo zaproszenia nie otrzymał Stefan Oleszczuk z Kongresu Nowej Prawicy.
Dalej Wyborcza wymienia kandydatów na prezydenta Szczecina znowu dziwnym trafem "zapominając" o Stefanie Oleszczuku.


http://www.wykop.pl/ramka/2153896/bezczelne-klamstwo-gazety-wyborczej/

Jak sie skurwysyny boja krula i jego pacholkow ;DDD
Nie to co Ruch Narodowy, nikt tego nie traktuje powaznie, nawet ONR sie smieje z tego studenciaka Bosaka i jego przyjaciol z uniwerku..
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 11 2014 01:46pm
Member
Posts: 1,418
Joined: Jun 17 2010
Gold: 4.50
Warn: 10%
Sep 18 2014 01:45am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 18 2014 02:40am
Quote (Vulcain @ Sep 10 2014 10:26pm)
Gazeta Wyborcza i Tok FM organizują debatę, na którą, jak informuje Gazeta Wyborcza, zaproszono wszystkich kandydatów na stanowisko prezydenta Szczecina.
Jednak nie jest to prawdą, bo zaproszenia nie otrzymał Stefan Oleszczuk z Kongresu Nowej Prawicy.
Dalej Wyborcza wymienia kandydatów na prezydenta Szczecina znowu dziwnym trafem "zapominając" o Stefanie Oleszczuku.


http://www.wykop.pl/ramka/2153896/bezczelne-klamstwo-gazety-wyborczej/

Jak sie skurwysyny boja krula i jego pacholkow ;DDD
Nie to co Ruch Narodowy, nikt tego nie traktuje powaznie, nawet ONR sie smieje z tego studenciaka Bosaka i jego przyjaciol z uniwerku..


Jak ONR moze smiac sie z Bosaka. :D Przeciez ONR sklada sie z oddolnych inicjatyw w wielu miastach ;o

Zabawniejsze jest, ze fan KNP pisze cos takiego. Ta wasza smieszna przynajmniej w 50% zlozona jest z typow ktorzy traktuja krula jako "zlo konieczne". A w internecie mozna wyszukac wypowiedzi czolowki KNP jak szydza/krytykuja czy zwalaja wine na Korwina za to, ze osmiesza wolnorynkowcow w spoleczenstwie :DDD
Member
Posts: 3,909
Joined: Jul 17 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 30 2014 07:31am
wszyscy sympatycy ale tez i antypatycy mile widziani


Go Back To Polska Topic List
Prev1119120121122123144Next
Add Reply New Topic New Poll