d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11191201211221231715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 25 2012 02:10pm
Quote (Last_Hope @ Nov 25 2012 09:09pm)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/LastHope-2161/hero/6167062

Co wymienić w pierwszej kolejności?
Myślałem, aby Bracers wymienić na takie z dexem/cc/@ res

Aha. No i może lepszego Wind force'a.
Lubie Wind force'a  ^_^


powinieneś wymienić grę na inną.
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Nov 25 2012 02:11pm
Quote (Unsatiable @ 25 Nov 2012 18:01)
ludzie w to jeszcze graja? ;DD


a ty co odjebałeś za ava i sig? nie masz na co piniendzy wydawać?

ps: huja dropi ten bli$$...

This post was edited by glenton on Nov 25 2012 02:12pm
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 25 2012 02:33pm
Quote (Last_Hope @ Nov 25 2012 10:09pm)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/LastHope-2161/hero/6167062

Co wymienić w pierwszej kolejności?
Myślałem, aby Bracers wymienić na takie z dexem/cc/@ res

Lepsze butki Natalii...

Aha. No i może lepszego Wind force'a.
Lubie Wind force'a  ^_^


kamyki i braceresy napewno
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 25 2012 03:16pm
Dzisiaj w sumie nawet spoko dropiki. +160m
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 25 2012 03:20pm
Quote (Unsatiable @ Nov 25 2012 11:16pm)
Dzisiaj w sumie nawet spoko dropiki. +160m


co tam ciekawego padło?
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 25 2012 03:26pm
Ale ja lubie te licytacje. Wystawiam amu od 1 mln. Stoi tak przez caly dzien, ktos wbil 1 mln, doszlo do 2, potem do 3 i znowu stoi. Trzy godziny przed koncem i z 3 mln zrobilo sie 35 :D.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 25 2012 03:29pm
Quote (groom @ 25 Nov 2012 22:26)
Ale ja lubie te licytacje. Wystawiam amu od 1 mln. Stoi tak przez caly dzien, ktos wbil 1 mln, doszlo do 2, potem do 3 i znowu stoi. Trzy godziny przed koncem i z 3 mln zrobilo sie 35 :D.


na długo przed końcem aukcji licytują tylko ci, którzy są zainteresowani i chcą mieć przedmiot w zakładkach, walka toczy się na końcu :D

Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2012 03:30pm
Quote (groom @ Nov 25 2012 09:26pm)
Ale ja lubie te licytacje. Wystawiam amu od 1 mln. Stoi tak przez caly dzien, ktos wbil 1 mln, doszlo do 2, potem do 3 i znowu stoi. Trzy godziny przed koncem i z 3 mln zrobilo sie 35 :D.


to cwaniaki jebane :D

ja na poczatku jak gra wyszla droplo mi manticore to poszlo za 550m

w ostatniej godzinie sie licytowali :)
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 25 2012 03:30pm
tak zawsze było , czy to alledrogo czy inne aukcje , nikt przecież nie chce przepłacic : D
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 25 2012 03:32pm
otóż to

@edit
Dzisiaj bede mioł barabarajana na 60 lvlu i spytam co wymienić, więc jusz się szykujcie na porady
pozdrawiam Pana huntera]nK[ ktory dostal suspa na 3 miechy xD

This post was edited by bushlick on Nov 25 2012 03:42pm
Go Back To Polska Topic List
Prev11191201211221231715Next
Add Reply New Topic New Poll