[QUOTE=Msk,Oct 21 2010 09:59pm][QUOTE=groch55,Oct 21 2010 09:56pm]Ja dzis zassalem Pandorum widzial ktos ??[/QUOTE]
Najlepiej sam sprawdź

Nie oglądałem, ale słyszałem o tym różne opinie.
Obejrzyj i sam oceń- gusta i guściki

E: będę oglądał zaraz Vanilla sky, dobry wybór?
jaknajbardziej, mozesz sie w pewnym momencie pogubic w watku ale dotrwaj do konca a sie nie zawiedziesz ;)[/QUOTE]
Właśnie takie filmy lubię, dzięki, zobaczę na pewno :)[/QUOTE]
strone wczesniej dalem spis takich wlasnie filmow, wklep sobie na fw, a nuz ktorys cie zaciekawi bo wszystkie tytuly sa imo bardzo dobre.