d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1119120121122123272Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,816
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 4 2025 02:14pm
chyba pora spać :> dobranoc Ancymony Kochane :zzz: :wub:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 02:15pm
chyba pora spać :> dobranoc Ancymony Kochane :zzz: :wub:


Ja wypiję tego drinka, co sobie kupiłem i też pewnie idę spać :+)
Member
Posts: 13,413
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 4 2025 02:44pm
patałachy wydarły holendrom punkt, mozna spac spokojnie! gn8
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 02:45pm
patałachy wydarły holendrom punkt, mozna spac spokojnie! gn8


A to jakiś mecz był?
Member
Posts: 30,816
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 5 2025 06:47am
nie śpię . pogram troszke w Gothic NB a potem warframe :thumbsup:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 5 2025 06:55am
Nie śpię ofc :+)
Member
Posts: 30,816
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 5 2025 07:34am
w clicker heroes pokonałem strefę 230k i jestem proud :thumbsup:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 5 2025 12:22pm
Nie śpię, ale na dobry sen, mam już setkę przyszykowaną.
Member
Posts: 30,816
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 5 2025 12:33pm
Nie śpię, ale na dobry sen, mam już setkę przyszykowaną.


ja bym nie umiał na jednej poprzestać. żaden z Ciebie alkoholik :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 5 2025 12:34pm
ja bym nie umiał na jednej poprzestać. żaden z Ciebie alkoholik :rolleyes:


To chyba dobrze? Mi taka jedna na sen zazwyczaj wystarcza. To taka alternatywa dla piwa, którego nie piję.

This post was edited by fafnirek on Sep 5 2025 12:34pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1119120121122123272Next
Add Reply New Topic New Poll