d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Horking Business - Ver. 2.0 > Baldy's Last Courtesy.
Prev1111213141525Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,792
Joined: Nov 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 1 2007 09:49am
Quote (Grzegorz_Maj @ Thu, May 10 2007, 08:50pm)
Quote (Anarchy51 @ Thu, May 10 2007, 08:49pm)
Quote (ZbYChOo @ Thu, 10 May 2007, 21:48)


Elo, lamy.

Ban banem, ale widze, ze dyskusja nt. Horkerow mniej lub bardziej rozgorzala, a moj wskrzeszony topik nie umarl, wiec jako prawdziwie bogobojny katolik, a przede wszystkim obywatel IV RP zasilajacy elektorat koalicji rzadzacej, odczuwam to jako prywatny obowiazek wobec spolecznosci skorumpowanego d2jsp, co by podzielic sie nowinami ze swiata Gold Findingu. Przemawiajac z Zaswiatow, wysluze sie standardowo moim prywatnym Zydem na Posylki, mianowicie Zbychem.


umarłem laugh.gif


Member
Posts: 5,947
Joined: Apr 11 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Jun 1 2007 09:50am
Zrobilem takiego barba, juz zgamblowalem kilka circletow, ale jeszcze nic takiego nadzwyczajnego
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 2 2007 03:26am
Quote (Legitimate_First @ Fri, 1 Jun 2007, 17:30)
Moze lyknij cos na uspokojenie.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
Quote (Legitimate_First @ Thu, 31 May 2007, 11:37)
Ad. 1) Skoro nosi CoT, to nie potrzebny Ci drugi BotD. Masz wystarczajaco leecha. Grief mocno Ci dmg zwiekszy, a co wazniejsze, dmg, ktory nie potrzebuje AR (tzn. ze jak cios wejdzie, to masz gratis obrazenia z Griefa).

Ad. 2) Kup sobie Eth Duriela 200 ED. Dostaniesz takiego za 2 FG. Skoluj tez Ko, Lem i Diament do formuly. Upgrade Duriela 200 ED powinien jego Defa do ok. 2.1-2.3k podwyzszyc (z Twoim Shoutem bedzie to niebotyczny Def, ok. 25k).

Jesli nie stac Cie na Eth Andy, zaloz Mercowi na glowke Tal Rasha's Horadric Crest (10 LL, 10 ML, 15 All Res, 60 Life). Tani przedmiocik, pewno nawet gdzies Ci na mulach wala. Jesli nie, to pusc mi PM, ja chyby mam 2 takie lipy. Do czasu kiedy skolujesz Andy, jest to znakomity substytut.

Mowisz, ze maly ma level. Merca sie nie leveluje, tylko kupuje gotowego. Zleveluj swoja postac i kiedy osiagniesz poziom, ktory Ci pasuje (np. 93), kup Merca. Jesli nie stac Cie na Reapera, daj mu w lapsko Bonehew, w ktorego wpakowac mozesz 2 x Amn, zeby chlopak nie ginal.
Sorry, ale poczułem się...jak największy noooooob. Drugi botd jest potrzebny, bo jak mialem jeden, to LL nie byl tak skuteczny.
Skoro nie potrafisz przezyc na jednym BotD'dzie, majac juz minimum 27 LL, to znaczy, ze jestes "noob".

Nie jestem noob. Miałem Botd + Lw Ba i szło przeżyć spokojnie. Ale jakoś dłużej trwał run. 2x Botd są dobrym rozwiązaniem, bo run trwa bardzo krótko. Co do LW: nie nadaje się. LT działa tylko, jak się walnie któremuś z miejsca.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
Griefa jeszcze nie mialem i mi nie spieszno, zeby testowac ten wariant.
Krotko mowiac, wypowiadasz sie na temat, na ktory nie masz zielonego pojecia. Brawo.

Dzięki tongue.gif. A z tym griefem to się muszę przekonać. Pożyczy ktoś do wypróbowania? Dam w zastaw coś jeśli będzie potrzeba.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
Mam juz eth duriela, ale non uped bo nie mialem czasu na niego. STAC MNIE NA ETH ANDY. Mam nawet na mercu. Nie zbieram tal rasha, bo to dla dzieci - jak wszystkie sety ( z wyjatkiem kawalkow tranga lub tal rasha). Merca wiem jak zrobic i STAC MNIE NA REAPERA. Jeny gosciu po czym zakladasz, ze ja nie mam za co kupic takich low price itemkow? Czy ktos kto rozdaje eni, soje, anni, etc. nie ma na Reapera czy Duriela? Troche wyczucia w ocenianiu biggrin.gif.
Kompletnie nie interesuje mnie Twoja wydajnosc ekonomiczna. Jedna trzecia postow w tym temacie nalezy do Ciebie. Skoro placzesz, ze Merc Ci usycha napisalem Ci z dobroci serca, co zrobic, zeby nie usychal. Jesli jednak sam wiesz lepiej, co zrobic, to po co nas meczysz opowiesciami o Swoim lipnym Merc'sie, ktory nikogo nie interesuje? Rozbawil mnie kawalek, w ktorym piszesz, ze nie zbierasz Tal Rasha, bo w wiekszosci sety sa lipne, moze oprocz tych z Tal Rasha. Czytasz czasem to, co piszesz? Dla Twojej informacji, Andy jest tylko niewiele lepsza od "setowego smiecia dla dzieci", czyli Tal Rasha's Horadric Crest.

A mnie interesuje błędne zakładanie, że mnie nie stać na zakup tych itemów. Nie płaczę, że merc mi usycha. Ja radzę sobie bez niego. Poczekam na 93 lvl i wtedy kupię merca. Zadowolony?
Mając na myśli SET mam na myśli CAŁOŚĆ (Wszystkie itemy na postaci - bo taka jest idea posiadania setu). Jeśli chodzi o cząstkowym wykorzystaniu przedmiotów z danego SETU to jest to całkiem dobre rozwiązanie. Czasem najlepsze. Ale każdy set w całości to crap - bo można mieć o wiele lepsze RW i dodatkowo kawałki setów.Nie uważam, żeby Tal Rasha's Horadric Crest to była lipa. A jak już znajdę to rozdaję, bo wiem, że się przydaje np. na start. Eh.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
To tyle uwag. Mam lepszy belt niż ten craft powyżej, ale się nie chwalę, bo nie ma czym praktycznie.
Gratuluje. Ostry z Ciebie zawodnik, bogaczu.


Nie jestem ostrym zawodnikiem ani bogaczem. 1,7 fg to tyle co nic. Chcesz może? Chętnie oddam.

Co do belta: 30 str, 40 hp, 77 gf + some @. Teraz się zastanawiam czy lepsze 30 str czy 24 fhr. Ale tego nie wiem...bo przecież wyszło, że jednak jestem nooooobem...
P.S. Dzięki za budującą krytykę.
Banned
Posts: 1,913
Joined: May 26 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 2 2007 04:46am
Quote (Hermesmaster @ Sat, 2 Jun 2007, 11:26)
Quote (Legitimate_First @ Fri, 1 Jun 2007, 17:30)
Moze lyknij cos na uspokojenie.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
Quote (Legitimate_First @ Thu, 31 May 2007, 11:37)
Ad. 1) Skoro nosi CoT, to nie potrzebny Ci drugi BotD. Masz wystarczajaco leecha. Grief mocno Ci dmg zwiekszy, a co wazniejsze, dmg, ktory nie potrzebuje AR (tzn. ze jak cios wejdzie, to masz gratis obrazenia z Griefa).

Ad. 2) Kup sobie Eth Duriela 200 ED. Dostaniesz takiego za 2 FG. Skoluj tez Ko, Lem i Diament do formuly. Upgrade Duriela 200 ED powinien jego Defa do ok. 2.1-2.3k podwyzszyc (z Twoim Shoutem bedzie to niebotyczny Def, ok. 25k).

Jesli nie stac Cie na Eth Andy, zaloz Mercowi na glowke Tal Rasha's Horadric Crest (10 LL, 10 ML, 15 All Res, 60 Life). Tani przedmiocik, pewno nawet gdzies Ci na mulach wala. Jesli nie, to pusc mi PM, ja chyby mam 2 takie lipy. Do czasu kiedy skolujesz Andy, jest to znakomity substytut.

Mowisz, ze maly ma level. Merca sie nie leveluje, tylko kupuje gotowego. Zleveluj swoja postac i kiedy osiagniesz poziom, ktory Ci pasuje (np. 93), kup Merca. Jesli nie stac Cie na Reapera, daj mu w lapsko Bonehew, w ktorego wpakowac mozesz 2 x Amn, zeby chlopak nie ginal.
Sorry, ale poczułem się...jak największy noooooob. Drugi botd jest potrzebny, bo jak mialem jeden, to LL nie byl tak skuteczny.
Skoro nie potrafisz przezyc na jednym BotD'dzie, majac juz minimum 27 LL, to znaczy, ze jestes "noob".

Nie jestem noob. Miałem Botd + Lw Ba i szło przeżyć spokojnie. Ale jakoś dłużej trwał run. 2x Botd są dobrym rozwiązaniem, bo run trwa bardzo krótko. Co do LW: nie nadaje się. LT działa tylko, jak się walnie któremuś z miejsca.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
Griefa jeszcze nie mialem i mi nie spieszno, zeby testowac ten wariant.
Krotko mowiac, wypowiadasz sie na temat, na ktory nie masz zielonego pojecia. Brawo.

Dzięki tongue.gif. A z tym griefem to się muszę przekonać. Pożyczy ktoś do wypróbowania? Dam w zastaw coś jeśli będzie potrzeba.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
Mam juz eth duriela, ale non uped bo nie mialem czasu na niego. STAC MNIE NA ETH ANDY. Mam nawet na mercu. Nie zbieram tal rasha, bo to dla dzieci - jak wszystkie sety ( z wyjatkiem kawalkow tranga lub tal rasha). Merca wiem jak zrobic i STAC MNIE NA REAPERA. Jeny gosciu po czym zakladasz, ze ja nie mam za co kupic takich low price itemkow? Czy ktos kto rozdaje eni, soje, anni, etc. nie ma na Reapera czy Duriela? Troche wyczucia w ocenianiu biggrin.gif.
Kompletnie nie interesuje mnie Twoja wydajnosc ekonomiczna. Jedna trzecia postow w tym temacie nalezy do Ciebie. Skoro placzesz, ze Merc Ci usycha napisalem Ci z dobroci serca, co zrobic, zeby nie usychal. Jesli jednak sam wiesz lepiej, co zrobic, to po co nas meczysz opowiesciami o Swoim lipnym Merc'sie, ktory nikogo nie interesuje? Rozbawil mnie kawalek, w ktorym piszesz, ze nie zbierasz Tal Rasha, bo w wiekszosci sety sa lipne, moze oprocz tych z Tal Rasha. Czytasz czasem to, co piszesz? Dla Twojej informacji, Andy jest tylko niewiele lepsza od "setowego smiecia dla dzieci", czyli Tal Rasha's Horadric Crest.

A mnie interesuje błędne zakładanie, że mnie nie stać na zakup tych itemów. Nie płaczę, że merc mi usycha. Ja radzę sobie bez niego. Poczekam na 93 lvl i wtedy kupię merca. Zadowolony?
Mając na myśli SET mam na myśli CAŁOŚĆ (Wszystkie itemy na postaci - bo taka jest idea posiadania setu). Jeśli chodzi o cząstkowym wykorzystaniu przedmiotów z danego SETU to jest to całkiem dobre rozwiązanie. Czasem najlepsze. Ale każdy set w całości to crap - bo można mieć o wiele lepsze RW i dodatkowo kawałki setów.Nie uważam, żeby Tal Rasha's Horadric Crest to była lipa. A jak już znajdę to rozdaję, bo wiem, że się przydaje np. na start. Eh.

Quote (Hermesmaster @ Thu, 31 May 2007, 20:44)
To tyle uwag. Mam lepszy belt niż ten craft powyżej, ale się nie chwalę, bo nie ma czym praktycznie.
Gratuluje. Ostry z Ciebie zawodnik, bogaczu.
Nie jestem ostrym zawodnikiem ani bogaczem. 1,7 fg to tyle co nic. Chcesz może? Chętnie oddam.

Co do belta: 30 str, 40 hp, 77 gf + some @. Teraz się zastanawiam czy lepsze 30 str czy 24 fhr. Ale tego nie wiem...bo przecież wyszło, że jednak jestem nooooobem...
P.S. Dzięki za budującą krytykę.
Nie jestes? Przed chwila sie burzyles, ze smiem proponowac taki smiec dla dzieci, jakim jest w Twoje opinii Tal Rasha. Twoj belt jest duzo slabszy od tego zaprezentowanego tam. 24 FHR, 3 LL i 6 OW > Twoje mody.

PS. Slowo, ktore Ci umknelo to "konstruktywna".
Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 2 2007 12:52pm
Spoczko LF tongue.gif. Nie ma co polemizować o duperele. Najważniejszy jest cel. I byle był osiągany etycznie. Wtedy będzie gites. Pozdro.


P.S.

Aha. Co z tym double horkiem?? Obczaił to ktoś? Chodzi o przytrzymanie FI na zwłokach. Wtedy czasem uda się za drugim razem wyszarpnąc coś ze zwłok. Zauważyliście?
Member
Posts: 1,178
Joined: Feb 14 2006
Gold: 170.00
Jun 10 2007 11:35am
Quote (Hermesmaster @ Sat, 2 Jun 2007, 19:52)
Spoczko LF tongue.gif. Nie ma co polemizowa� o duperele. Najwa�niejszy jest cel. I byle by� osi�gany etycznie. Wtedy b�dzie gites. Pozdro.


P.S.

Aha. Co z tym double horkiem?? Obczai� to kto�? Chodzi o przytrzymanie FI na zw�okach. Wtedy czasem uda si� za drugim razem wyszarpn�c co� ze zw�ok. Zauwa�yli�cie?


Tak ale to czasami cos dropnie 2x imo to normalka

Pozdrawiam,
Aniol

Member
Posts: 2,730
Joined: Nov 27 2006
Gold: Locked
Warn: 40%
Jun 10 2007 11:57am
Quote (TwojaKupa @ Fri, Jun 1 2007, 03:50pm)
Zrobilem takiego barba, juz zgamblowalem kilka circletow, ale jeszcze nic takiego nadzwyczajnego


Member
Posts: 2,172
Joined: May 3 2007
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 10 2007 12:00pm
Quote (MetalManiak @ Thu, May 10 2007, 10:01pm)
Quote (Khold @ Thu, 10 May 2007, 22:52)
zajebisty builid wink.gif


Banned
Posts: 3,710
Joined: Nov 6 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Jun 10 2007 12:26pm
Wreszcie coś ruszyło w topicu tongue.gif.
Banned
Posts: 1,913
Joined: May 26 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 10 2007 12:32pm
Quote (Hermesmaster @ Sun, 10 Jun 2007, 20:26)
Wreszcie coś ruszyło w topicu tongue.gif.
Z tego, co widze, to na razie ludzie tylko quote'uje jak zli wink.gif Jesli chodzi o "double horking" to nie slyszalem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141525Next
Closed New Topic New Poll