d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1111213141540Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Apr 28 2013 11:17pm
Pogralbym ale pewnie spierdola, jak 90% mmo w ktorych pokladalem nadzieje
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 28 2013 11:41pm
w nw mozna grac od 165 cm wzrostu wiec i tak nie miales szans
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Apr 29 2013 12:25am
Quote (Lander @ Apr 29 2013 06:41am)
w nw mozna grac od 165 cm wzrostu wiec i tak nie miales szans


Words can hurt you know?
Myślałem, że jesteśmy kolegami ;/
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 29 2013 02:15am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 06:41)
w nw mozna grac od 165 cm wzrostu wiec i tak nie miales szans


To kiedy mogę się rejestrować i cię pokonać?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 29 2013 02:17am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 29 2013 10:15am)
To kiedy mogę się rejestrować i cię pokonać?


juz mozesz :<

ja np juz sciagnalem sobie gre i tylko czekam na otwarcie serwe_ruw
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 29 2013 02:19am
wiecie jak ta gra bedzie wygladala? jak pierdolone scierwo, a ludzie beda w to grac, bo hehe klasyka, jeszcze wspomnisz moje slowa
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 29 2013 02:21am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 29 2013 10:19am)
wiecie jak ta gra bedzie wygladala? jak pierdolone scierwo, a ludzie beda w to grac, bo hehe klasyka, jeszcze wspomnisz moje slowa


hehe pewnie masz racje, wlasnie kasuje
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 29 2013 02:23am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 10:21)
hehe pewnie masz racje, wlasnie kasuje


np, nie musisz dziekowac
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 29 2013 02:37am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 09:17)
juz mozesz :<

ja np juz sciagnalem sobie gre i tylko czekam na otwarcie serwe_ruw


kiedy otwarcie?
daj jakis link do klienta i rejestracji
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 29 2013 02:38am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 29 2013 10:37am)
kiedy otwarcie?
daj jakis link do klienta i rejestracji


http://nw.perfectworld.com/

jutro o 18 polakowego czasu
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141540Next
Closed New Topic New Poll