☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter
Prev
1
11
12
13
14
15
40
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 6854
Replies: 397
Track Topic
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#121
Apr 28 2013 11:17pm
Pogralbym ale pewnie spierdola, jak 90% mmo w ktorych pokladalem nadzieje
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#122
Apr 28 2013 11:41pm
w nw mozna grac od 165 cm wzrostu wiec i tak nie miales szans
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#123
Apr 29 2013 12:25am
Quote (Lander @ Apr 29 2013 06:41am)
w nw mozna grac od 165 cm wzrostu wiec i tak nie miales szans
Words can hurt you know?
Myślałem, że jesteśmy kolegami ;/
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#124
Apr 29 2013 02:15am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 06:41)
w nw mozna grac od 165 cm wzrostu wiec i tak nie miales szans
To kiedy mogę się rejestrować i cię pokonać?
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#125
Apr 29 2013 02:17am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 29 2013 10:15am)
To kiedy mogę się rejestrować i cię pokonać?
juz mozesz :<
ja np juz sciagnalem sobie gre i tylko czekam na otwarcie serwe_ruw
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#126
Apr 29 2013 02:19am
wiecie jak ta gra bedzie wygladala? jak pierdolone scierwo, a ludzie beda w to grac, bo hehe klasyka, jeszcze wspomnisz moje slowa
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#127
Apr 29 2013 02:21am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 29 2013 10:19am)
wiecie jak ta gra bedzie wygladala? jak pierdolone scierwo, a ludzie beda w to grac, bo hehe klasyka, jeszcze wspomnisz moje slowa
hehe pewnie masz racje, wlasnie kasuje
martyna_fajny_mish
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#128
Apr 29 2013 02:23am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 10:21)
hehe pewnie masz racje, wlasnie kasuje
np, nie musisz dziekowac
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#129
Apr 29 2013 02:37am
Quote (Lander @ 29 Apr 2013 09:17)
juz mozesz :<
ja np juz sciagnalem sobie gre i tylko czekam na otwarcie serwe_ruw
kiedy otwarcie?
daj jakis link do klienta i rejestracji
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#130
Apr 29 2013 02:38am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 29 2013 10:37am)
kiedy otwarcie?
daj jakis link do klienta i rejestracji
http://nw.perfectworld.com/
jutro o 18 polakowego czasu
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
11
12
13
14
15
40
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact