d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold: 0.00
May 13 2013 02:40pm
Quote (FrogI @ Apr 3 2013 09:00pm)
e46 za 11k :thumbsup:


this

Imo za 11k nie kupisz ani 1 ani 2 w dobrym stanie.
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
May 13 2013 02:47pm
Ilość wpisów: 538
Dołączył: Dec 11 2008 :huh:
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
May 13 2013 02:50pm
audi , jaka by to nie byla , a6 najlepiej srebrny metalic
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 03:00pm
Quote (RaEoN @ May 13 2013 09:40pm)
this

Imo za 11k nie kupisz ani 1 ani 2 w dobrym stanie.


A3 ta 96-04 bodajże spokojnie kupi w n1 stanie za 11k wiec skoncz pierdolic
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 13 2013 03:03pm
a3 ja 2 lata temu kupilem za 10k w dobrym stanie
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 03:10pm
Quote (Mentalista @ 13 May 2013 23:00)
A3 ta 96-04 bodajże spokojnie kupi w n1 stanie za 11k wiec skoncz pierdolic


Jak tam Twój powóz ziomek? Robiłeś już coś w nim?
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 13 2013 03:10pm
Quote (Mentalista @ May 13 2013 09:00pm)
A3 ta 96-04 bodajże spokojnie kupi w n1 stanie za 11k wiec skoncz pierdolic


powiedział znawca samochodów kupując mercedesa z 90 roku :lol:
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 13 2013 03:16pm
Quote (mlody123 @ 13 May 2013 23:10)
powiedział znawca samochodów kupując mercedesa z 90 roku  :lol:


Ej, ostatnio się poprawiłeś, ale od W124 się odczep, bo zacny kawałek motoryzacji.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
May 13 2013 03:21pm
Ałdi
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 13 2013 04:49pm
Quote (Damundo @ May 13 2013 10:10pm)
Jak tam Twój powóz ziomek? Robiłeś już coś w nim?


Jeszcze tłumik mi został do wymiany, poduszki zawieszenia tylmego i koła wyważyć. W tym tyg to skończę raczej (bo jeszcze mam filtry w A4 do wymiany)
i na alledrogo
e/ a zrobione już w chuj pierdółek ;p

This post was edited by Mentalista on May 13 2013 04:55pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141516Next
Add Reply New Topic New Poll