d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1111213141547Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Jun 2 2010 08:22am
Quote (Shapiro @ Jun 2 2010 03:21pm)
odezwal sie Jake Gyllenhaal -_-


poronaj mnie i siebie:)
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Jun 2 2010 08:23am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 08:23am
Quote (Hr_collector @ Jun 2 2010 03:22pm)
poronaj mnie i siebie:)


Nie mam sobie totalnie nic do zarzucenia.
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 2 2010 08:24am
Quote (Pozer @ 2 Jun 2010 15:13)
moja sweetasna focia, dzis sie gole niestety

http://img33.imageshack.us/img33/9178/20100602151127839.jpg

moje kolczyki >>>>>>> wasze kolczyki


mowiłeś, ze masz brode jak rooney a masz takie same kłaki jak ja kiedy sie nie gole ^
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 08:25am
Quote (Hr_collector @ Jun 2 2010 02:22pm)
poronaj mnie i siebie:)


moze to bedzie dziwne, ale powiem, ze mizernie wygladasz.
szczypiorek jestes.
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Jun 2 2010 08:25am
Quote (Shapiro @ Jun 2 2010 03:23pm)
Nie mam sobie totalnie nic do zarzucenia.


to dlaczego nie zapostujesz swojego pelnego zdjecia?? eot

Quote (saszas @ Jun 2 2010 03:25pm)
moze to bedzie dziwne, ale powiem, ze mizernie wygladasz.
szczypiorek jestes.


szczypiorek?? szaczka ja wiem ze ty masz miliard w lapie i klacie, ale ja mam 186wzrostu, klata 115, lapka 39 waga 90 wiec na szczypiorka nie mam nawet aspiracjii:)



This post was edited by Hr_collector on Jun 2 2010 08:27am
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2010 08:26am
Quote (Hr_collector @ Jun 2 2010 03:25pm)
to dlaczego nie zapostujesz swojego pelnego zdjecia?? eot


Nie mam takiej potrzeby. Jestem tutaj for teh lulz. Kto chcial, ten mnie widzial. ;)
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Jun 2 2010 08:27am
Quote (saszas @ Jun 2 2010 02:25pm)
moze to bedzie dziwne, ale powiem, ze mizernie wygladasz.
szczypiorek jestes.


no co ty, jeszcze jakis czas temu widzialem jak twierdzil ze jest dobrze zbudowany!
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jun 2 2010 08:28am
nie mam niestety ;c
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 2 2010 08:29am
Spokój panowie. to jest temat oficjalny o czymś innym niż wasze przekonania o tym kto ma lepszego stajla

Shapiro i Hr_collector dajcie sobie spokój.
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141547Next
Closed New Topic New Poll