Quote (Shapiro @ Jun 2 2010 03:23pm)
Nie mam sobie totalnie nic do zarzucenia.
to dlaczego nie zapostujesz swojego pelnego zdjecia?? eot
Quote (saszas @ Jun 2 2010 03:25pm)
moze to bedzie dziwne, ale powiem, ze mizernie wygladasz.
szczypiorek jestes.
szczypiorek?? szaczka ja wiem ze ty masz miliard w lapie i klacie, ale ja mam 186wzrostu, klata 115, lapka 39 waga 90 wiec na szczypiorka nie mam nawet aspiracjii:)
This post was edited by Hr_collector on Jun 2 2010 08:27am