d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev1111213141520Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:10am
Quote (Sajmon180 @ 30 Dec 2009 15:08)
Najczęsciej i tak Harnaś, jest jakiś konkretny portret dla tego piwa ~~ ?


Harnas, malo osob pije bo chodza sluchy ze to siury, nie wiem moze gorale ?
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 09:10am
Quote ([GuMiS] @ Dec 30 2009 04:09pm)
Opilem sie juz tymi Heinekenami i Carlsbergami, kiedys mialem na  nie niesamowite cisnienie.
Przeszlo mi.


Przede wszystkim carlsberg zjebał się w smaku. Ja tego pić nie jestem w stanie.
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Dec 30 2009 09:11am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:10)
Harnas, malo osob pije bo chodza sluchy ze to siury, nie wiem moze gorale ?


I see... <_<
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2009 09:11am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:10pm)
Harnas, malo osob pije bo chodza sluchy ze to siury, nie wiem moze gorale ?


pierdolisz głupoty
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 09:12am
Quote (MaxI_KiNg @ Dec 30 2009 04:10pm)
Harnas, malo osob pije bo chodza sluchy ze to siury, nie wiem moze gorale ?


Harnaś jest zajebisty, jak chcesz się upić piwem. Tani, mocny i w miare zjadliwy. Wypierdalaj
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Dec 30 2009 09:12am
Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 16:12)
Harnaś jest zajebisty, jak chcesz się upić piwem. Tani, mocny i w miare zjadliwy. Wypierdalaj


To to to.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Dec 30 2009 09:14am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 14:27)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


ajm eszejmd tu nou ju
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Dec 30 2009 09:15am
Redds jest dobry:) imo na równi z lechem np. chodź nie można ich smaków w sumie porównywać,
muszę kiedyś się napić reddsa :P
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold: 36.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 09:15am
Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 15:12)
Harnaś jest zajebisty, jak chcesz się upić piwem. Tani, mocny i w miare zjadliwy. Wypierdalaj


nie wiem, nie pilem nigdy harnasia, bo jak chce sie upierdolic tanio to ide do biedronki i kupuje vip za 2 zl, a tak to pije tylko ZUBRY


pisze tylko jak wiekszosc moich znajomych mowi.

This post was edited by MaxI_KiNg on Dec 30 2009 09:16am
Member
Posts: 12,631
Joined: Dec 31 2006
Gold: 0.95
Warn: 60%
Dec 30 2009 09:15am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 16:06)
tyskie juz mowilem, ktos kto zazwyczaj pije cos tanszego ale raz na jakis czas zaszaleje da 40 gr wiecej i kupi se tyskie (zadna burzuazja) carlsbergi - synki prawnikow, albo nazelowani 20-latkowie wyrywajacy puste blachary


Jaki ty jesteś spierdolony.
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141520Next
Add Reply New Topic New Poll