d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1111213141558Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 02:26pm
Quote (Lucek333 @ Fri, Oct 2 2009, 10:24pm)
no wiecie co?
ja chcialem zostać widocznie mało się udzielałem przez ostantie miesiace
walne multi i po problemie zaczne od nowa !


Jak to napisałem w innym temacie. Choćbyś zjadł kupe przed kamerką, nie skłonisz tym moich fanów, do zmiany wybrańca ;)

Za mocno mnie "kochają"

This post was edited by DrumAndBase on Oct 2 2009 02:26pm
Member
Posts: 60,478
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:26pm
Quote (Xhanti @ Fri, Oct 2 2009, 10:20pm)
bla bla bla
idź na policje wytaczać najcięższe działa
jakbyś miał na to wyjebane tak jak mówisz, to nie przyjebałbyś się do mojej wypowiedzi


otoż to Hawerku
Banned
Posts: 220
Joined: Sep 24 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:27pm
no zaglosowałem na michalda13 chociaz nie jest on typowym "macieyem" ponieważ maciey zachowywal się zupełnie inaczej, teraz dopiero to przemyślałem, co nie zmienia faktu ze to wlasnie michalda13 uważam za jednego z największych kretynów na tej sekcji, nie jako osobę, bo znałem go duzo dluzej zanim pojawił się na d2jsp - wczesniej w kontaktach osobowych był ok.
wadą "Michała" jest to że zupełnie zgłupiał na tym forum i zagłębił się w tłum plebów a z czasem sam się prekursorem plebstwa, za duzo emotek, glupich tematów i parę selfownedów - jeden który utkwił mi w głowie to gdy po przeróbce "lubię chuję" zaczął reportować bo jak to zaargumentował "ta przeróbka nie jest smieszna -_- "
mam nadzieję że to co napisałem zaowocuje nowym człowiekiem a nie złością, tak jak napisałem nic do Ciebie nie mam tylko po prostu za dużo plebisz ;)

This post was edited by podnuzek_lorda_hastneriusza on Oct 2 2009 02:27pm
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Oct 2 2009 02:27pm
nie wiem, mam braki w śledzeniu użytkowników

ale ofc głos na .... nieważne ;]
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:28pm
Quote (podnuzek_lorda_hastneriusza @ Fri, 2 Oct 2009, 22:27)
no zaglosowałem na michalda13 chociaz nie jest on typowym "macieyem" ponieważ maciey zachowywal się zupełnie inaczej, teraz dopiero to przemyślałem, co nie zmienia faktu ze to wlasnie michalda13 uważam za jednego z największych kretynów na tej sekcji, nie jako osobę, bo znałem go duzo dluzej zanim pojawił się na d2jsp - wczesniej w kontaktach osobowych był ok.
wadą "Michała" jest to że zupełnie zgłupiał na tym forum i zagłębił się w tłum plebów a z czasem sam się prekursorem plebstwa, za duzo emotek, glupich tematów i parę selfownedów - jeden który utkwił mi w głowie to gdy po przeróbce "lubię chuję" zaczął reportować bo jak to zaargumentował "ta przeróbka nie jest smieszna -_- "
mam nadzieję że to co napisałem zaowocuje nowym człowiekiem a nie złością, tak jak napisałem nic do Ciebie nie mam tylko po prostu za dużo plebisz ;)


To samo stało się z phockousem, który kiedyś był spoko.
Banned
Posts: 3,256
Joined: Jul 6 2009
Gold: 200.00
Oct 2 2009 02:29pm
Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 10:16pm)
A co mam niby rozumieć? Jeszcze nie zauważyłeś, że mam wyjebane na zdanie stadka dzieciaków podobnych do ciebie? ;)


To po chuj tu siedzisz? Nie dosc ze wszyscy maja na ciebie wyjebane i jezdza po tobie jak po burej suce to jeszcze twierdzisz ze to cie nie obchodzi i cieszysz miche jak glupi do sera. Zmien lepiej gildie na Masochism.
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Oct 2 2009 02:30pm
Quote (BjNsux @ Fri, Oct 2 2009, 10:28pm)
To samo stało się z phockousem, który kiedyś był spoko.


Co to z ludźmi się dzieje przez to pierdolone forum....
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 2 2009 02:30pm
Quote (podnuzek_lorda_hastneriusza @ Fri, Oct 2 2009, 10:27pm)
no zaglosowałem na michalda13 chociaz nie jest on typowym "macieyem" ponieważ maciey zachowywal się zupełnie inaczej, teraz dopiero to przemyślałem, co nie zmienia faktu ze to wlasnie michalda13 uważam za jednego z największych kretynów na tej sekcji, nie jako osobę, bo znałem go duzo dluzej zanim pojawił się na d2jsp - wczesniej w kontaktach osobowych był ok.
wadą "Michała" jest to że zupełnie zgłupiał na tym forum i zagłębił się w tłum plebów a z czasem sam się prekursorem plebstwa, za duzo emotek, glupich tematów i parę selfownedów - jeden który utkwił mi w głowie to gdy po przeróbce "lubię chuję" zaczął reportować bo jak to zaargumentował "ta przeróbka nie jest smieszna -_- "
mam nadzieję że to co napisałem zaowocuje nowym człowiekiem a nie złością, tak jak napisałem nic do Ciebie nie mam tylko po prostu za dużo plebisz ;)


A możesz się ładnie przedstawić?

Quote (Maciey @ Fri, Oct 2 2009, 10:30pm)
Co to z ludźmi się dzieje przez to pierdolone forum....


Nie patrz na to co się dziele z ludźmi przez forum, bo np ja w rl i nawet w rozmowie z e-znajomymi nie zmieniłem się ani trochę. Przypuszczam że Maciej Cz. również jest tym samym człowiekiem, którym był. To że bawi go atencja, czy napinka rozumiem. Forum służy do rozrywki, śmiechu, a nie poważnego przeżywania ;)

This post was edited by DrumAndBase on Oct 2 2009 02:32pm
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:30pm
Quote (Grzechotnik @ Fri, 2 Oct 2009, 22:29)
To po chuj tu siedzisz? Nie dosc ze wszyscy maja na ciebie wyjebane i jezdza po tobie jak po burej suce to jeszcze twierdzisz ze to cie nie obchodzi i cieszysz miche jak glupi do sera. Zmien lepiej gildie na Masochism.


Inb4 "o, moj kolejny fan"
Banned
Posts: 220
Joined: Sep 24 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 02:31pm
Quote (Grzechotnik @ Fri, Oct 2 2009, 10:29pm)
To po chuj tu siedzisz? Nie dosc ze wszyscy maja na ciebie wyjebane i jezdza po tobie jak po burej suce to jeszcze twierdzisz ze to cie nie obchodzi i cieszysz miche jak glupi do sera. Zmien lepiej gildie na Masochism.


fakt ze zakolegował się z równie spierdolonym i nieszanowanym uzytkownikiem jak clubbase no i perełka spierdolenia karol gumiś równiez moze stanowić dowód potwierdzający moją wypowiedź.

Quote (DrumAndBase @ Fri, Oct 2 2009, 10:30pm)
A możesz się ładnie przedstawić?


rotto

This post was edited by podnuzek_lorda_hastneriusza on Oct 2 2009 02:31pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141558Next
Closed New Topic New Poll