d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poznałem Wczoraj > Dogłębnie Taką Oto Panne :p
Prev1111213141549Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,827
Joined: Dec 22 2007
Gold: 9,206.03
Jul 12 2009 06:55am
Quote (Grzechotnik @ Sun, Jul 12 2009, 02:54pm)
nein


ja,vouch!
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Jul 12 2009 06:55am
Quote (KoRdeK @ Sun, Jul 12 2009, 02:54pm)
tak


Pięknie :D
Member
Posts: 6,994
Joined: Sep 17 2008
Gold: 3.04
Jul 12 2009 06:55am
Gdzie podział się Donżuan Polskiej Sekcji?
e/ Paciuszka mnie wyprzedził :(

This post was edited by wesolek8 on Jul 12 2009 06:56am
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 1 2009
Gold: 20.00
Warn: 40%
Jul 12 2009 06:55am
34 użytkowników przegląda ten temat (4 gości i 0 anonimowych użytkowników )
30 użytkowników: HuDy, Ultrasonic, Sisio, sYa_TPS, matysKING, HejSlask, MuFfaS, Taxido, Grzechotnik, pr0_owner, gravelet, wesolek8, l1pa, The_Wubszczaks_Fan, Syberian, KoRdeK, Paciuszka, ezi, Al_Palczino, Push3r, EzSnowMan, AdiDS, Piter_WD, T3dy, NOWYUSER2009, gdmfs0b, Leothyr, Hr_collector, MaxI_KiNg, Melcma

pozdrawiam wszystkich
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jul 12 2009 06:55am
POSTUJĘ W TYM LEGENDARNYM TEMACIE
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Jul 12 2009 06:55am
26 użytkowników: sYa_TPS, Push3r, MuFfaS, AdiDS, Studnia06, HuDy, Ultrasonic, Sisio, matysKING, HejSlask, Taxido, pr0_owner, wesolek8, l1pa, The_Wubszczaks_Fan, Syberian, KoRdeK, Paciuszka, Al_Palczino, Piter_WD, T3dy, NOWYUSER2009, gdmfs0b, Leothyr, Hr_collector, MaxI_KiNg
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Jul 12 2009 06:56am
Quote (NOWYUSER2009 @ Sun, Jul 12 2009, 02:55pm)
34 użytkowników przegląda ten temat (4 gości i 0 anonimowych użytkowników )
30 użytkowników: HuDy, Ultrasonic, Sisio, sYa_TPS, matysKING, HejSlask, MuFfaS, Taxido, Grzechotnik, pr0_owner, gravelet, wesolek8, l1pa, The_Wubszczaks_Fan, Syberian, KoRdeK, Paciuszka, ezi, Al_Palczino, Push3r, EzSnowMan, AdiDS, Piter_WD, T3dy, NOWYUSER2009, gdmfs0b, Leothyr, Hr_collector, MaxI_KiNg, Melcma

pozdrawiam wszystkich


cze marcin.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 12 2009 06:56am
Quote (Leothyr @ Sun, Jul 12 2009, 12:55pm)
POSTUJĘ W TYM LEGENDARNYM TEMACIE


no i taka drama z niczego ;)
Member
Posts: 31,827
Joined: Dec 22 2007
Gold: 9,206.03
Jul 12 2009 06:56am
Kocham niszczyć życie głupim skurwysynom
Banned
Posts: 3,256
Joined: Jul 6 2009
Gold: 200.00
Jul 12 2009 06:56am
Quote (Leothyr @ Sun, Jul 12 2009, 02:55pm)
POSTUJĘ W TYM LEGENDARNYM TEMACIE


jeszcze nie legendarny, poczekaj az sie panna zarejestruje tak jak u golebia bylo
Go Back To Polska Topic List
Prev1111213141549Next
Closed New Topic New Poll