d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev111121314Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Jun 18 2009 02:55pm
Quote (Siematoja @ Thu, 18 Jun 2009, 22:54)
Nie możliwe...
koleś z E-Dramy a gada do rzeczy :o


A w profilu guide napisany przez chaosa. Viva la hypocrisie!

This post was edited by Cultus on Jun 18 2009 02:57pm
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 18 2009 02:56pm
Quote (Siematoja @ Thu, 18 Jun 2009, 22:54)
Nie możliwe...
koleś z E-Dramy a gada do rzeczy :o


Masz racje, bo Kakasz to stara e-drama, a nie jakaś #e-drama.
Poza tym, Kakasz był kiedyś w Bractwie Pana Dragona93, również tam byłem ;]
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jun 18 2009 02:57pm
Quote (Hate_Me @ Thu, Jun 18 2009, 10:56pm)
Masz racje, bo Kakasz to stara e-drama, a nie jakaś #e-drama.
Poza tym, Kakasz był kiedyś w Bractwie Pana Dragona93, również tam byłem ;]


"Pana Dragona93" brzmi dosc komicznie, niemniej jednak pozdrawiam mlodego fjubska-wm z tego miejsca, jak tu siedze, we wlasnej osobie.
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Jun 18 2009 02:58pm
Quote (Hate_Me @ Thu, 18 Jun 2009, 22:56)
Masz racje, bo Kakasz to stara e-drama, a nie jakaś #e-drama.
Poza tym, Kakasz był kiedyś w Bractwie Pana Dragona93, również tam byłem ;]


srry nie pamiętam takich czasów
jestem randomem :cry:
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2009 02:58pm
Quote (Hate_Me @ Thu, 18 Jun 2009, 23:56)
Masz racje, bo Kakasz to stara e-drama, a nie jakaś #e-drama.
Poza tym, Kakasz był kiedyś w Bractwie Pana Dragona93, również tam byłem ;]

A potem ja mialem brotherhood bo dragon93 popelnil e-samobojstwo hahahah ;DDD.
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Jun 18 2009 02:58pm
Quote (Hate_Me @ Tue, 16 Jun 2009, 23:44)
Foto ze spaceru z psem. Kupa tego rosła nad brzegiem jeziora.
Dzięki Gumiś za pomoc ze zdjęciem.
To jest marycha?

http://i40.tinypic.com/59sep5.jpg

to jest pokrzywa losowy komandosie
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 18 2009 02:59pm
Quote (RoGh @ Thu, 18 Jun 2009, 22:57)
"Pana Dragona93" brzmi dosc komicznie, niemniej jednak pozdrawiam mlodego fjubska-wm z tego miejsca, jak tu siedze, we wlasnej osobie.


No w sumie, choć i tak, ja jestem większy dzieciak cuz '95.
Member
Posts: 11,053
Joined: Aug 25 2007
Gold: 2,645.00
Jun 18 2009 02:59pm
kurwa ić palić kszaki :/
Member
Posts: 16,411
Joined: Sep 25 2005
Gold: 955.00
Jun 18 2009 02:59pm
Quote (Hate_Me @ Tue, Jun 16 2009, 11:44pm)
Foto ze spaceru z psem. Kupa tego rosła nad brzegiem jeziora.
Dzięki Gumiś za pomoc ze zdjęciem.
To jest marycha?

http://i40.tinypic.com/59sep5.jpg


wez zerwij i sprzedaj jakiemus dziecku w piaskownicy za 30zl :p
Member
Posts: 8,580
Joined: Jul 26 2006
Gold: 205.20
Jun 18 2009 03:01pm
Quote (Siematoja @ Thu, 18 Jun 2009, 21:58)
srry nie pamiętam takich czasów
jestem randomem :cry:


Im mniej wiesz tym lepiej śpisz. GN.
Go Back To Polska Topic List
Prev111121314Next
Closed New Topic New Poll