Quote (Hate_Me @ Thu, Jun 18 2009, 10:56pm)
Masz racje, bo Kakasz to stara e-drama, a nie jakaś #e-drama.
Poza tym, Kakasz był kiedyś w Bractwie Pana Dragona93, również tam byłem ;]
"Pana Dragona93" brzmi dosc komicznie, niemniej jednak pozdrawiam mlodego fjubska-wm z tego miejsca, jak tu siedze, we wlasnej osobie.