Quote (pawlosek @ Tue, Aug 5 2008, 07:04pm)
bo masz za dużo warnów

nom boje sie troche o zakaz korzystania z fg ;D
Quote (yol @ Tue, Aug 5 2008, 07:05pm)
napewno...
nawet nie wiesz jak moge duzo postow nabic !
This post was edited by rmcfbobson on Aug 5 2008 11:09am