d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev1119811991200120112021249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,131
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Apr 1 2012 11:37am
Quote (mlody123 @ Mar 8 2012 08:57pm)
przynajmniej szło zarobić na itemach i sprzedać z zyskiem


3 lata temu bylo dosc nawet...

oplacalo sie craftowac sam na craftach zarobilem ponad 30+k fg

a teraz to jest smiech...

sklepy zniszczyly ta gre :(

ale d3 coming wiec wali mnie to :drool:
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Apr 1 2012 12:28pm
Quote (Malach @ Apr 1 2012 07:37pm)
3 lata temu bylo dosc nawet...

oplacalo sie craftowac sam na craftach zarobilem ponad 30+k fg

a teraz to jest smiech...

sklepy zniszczyly ta gre :(

ale d3 coming wiec wali mnie to :drool:


to daj donuta wojtus bo jsp i tak bedzie useless w d3
a co do tematu
ile stoi el na asia hccl nld
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 1 2012 01:14pm
Quote (Malach @ Apr 1 2012 05:37pm)
3 lata temu bylo dosc nawet...

oplacalo sie craftowac sam na craftach zarobilem ponad 30+k fg

a teraz to jest smiech...

sklepy zniszczyly ta gre :(

ale d3 coming wiec wali mnie to :drool:


no w d2 już nie gram :lol:

aby item sprzedać

w 3 raczej też nie będę grać B)
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 1 2012 01:24pm
Quote (AsaroV @ Apr 1 2012 06:28pm)
to daj donuta wojtus bo jsp i tak bedzie useless w d3
a co do tematu
ile stoi el na asia hccl nld


fajna sygna

nie ma run na aszji hc cl nld przyjacielu
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Apr 17 2012 12:12pm
niech ktos zrobi taxi norm nld
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 17 2012 12:12pm
Quote (Dami @ Apr 17 2012 06:12pm)
niech ktos zrobi taxi norm nld


nie mam diablo :(
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Apr 17 2012 02:18pm
Quote (mlody123 @ Apr 17 2012 08:12pm)
nie mam diablo  :(


to daj hammera jeśli masz,albo 100 fg ja se pogram B)
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 17 2012 02:28pm
Quote (marekwoj74 @ Apr 17 2012 08:18pm)
to daj hammera jeśli masz,albo 100 fg ja se pogram  B)


fg trzymam bo chcę kila stars kupic :)
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Apr 17 2012 02:29pm
Quote (mlody123 @ Apr 17 2012 10:28pm)
fg trzymam bo chcę kila stars kupic :)


podobno masz postać za 30 k fg :angry:
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Apr 17 2012 02:33pm
Quote (marekwoj74 @ Apr 17 2012 09:29pm)
podobno masz postać za 30 k fg  :angry:


:rofl:

Go Back To Polska Topic List
Prev1119811991200120112021249Next
Add Reply New Topic New Poll