Quote (mlody123 @ Mar 8 2012 08:57pm)
przynajmniej szło zarobić na itemach i sprzedać z zyskiem
3 lata temu bylo dosc nawet...
oplacalo sie craftowac sam na craftach zarobilem ponad 30+k fg
a teraz to jest smiech...
sklepy zniszczyly ta gre

ale d3 coming wiec wali mnie to
