d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev1119511961197119811991249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Mar 1 2012 03:06pm
Quote (mlody123 @ Mar 1 2012 10:56pm)
jesli 15/3 ba

to 400-450fg


sprzedane za 750fg B)
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 1 2012 03:09pm
Quote (osk4rr @ Mar 1 2012 09:06pm)
sprzedane za 750fg B)


zarobioned

ja perf dungo za 450 kupilem :) na liderze :D

na nld warty z 800+

Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Mar 1 2012 03:11pm
Quote (mlody123 @ Mar 1 2012 11:09pm)
zarobioned

ja perf dungo za 450 kupilem :) na liderze :D

na nld warty z 800+


tak a kupilem za 160 fg ;d
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 1 2012 03:11pm
Quote (osk4rr @ Mar 1 2012 09:11pm)
tak a kupilem za 160 fg ;d


no i git :)
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 1 2012 03:12pm
Quote (osk4rr @ Mar 1 2012 09:11pm)
tak a kupilem za 160 fg ;d


kupilem ostatnio diadem dla necra za 700fg dałem 2 jolki wyszło mnie 1k

poszedł za 2.6k :)
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 3 2012 02:02pm
Jak w XP powiększyć okno, zachowując możliwość grania nie w pełnym ekranie? Na siódemce po prostu klikam kwadracik, a w XP go nie ma. :(

This post was edited by Xasthur on Mar 3 2012 02:03pm
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Mar 3 2012 03:04pm
Quote (Xasthur @ 3 Mar 2012 22:02)
Jak w XP powiększyć okno, zachowując możliwość grania nie w pełnym ekranie? Na siódemce po prostu klikam kwadracik, a w XP go nie ma. :(


Chyba musisz dopisac cos we wlasciwosciach jak sie nie myle
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Mar 6 2012 07:18am
gra ktos jeszce ?
bo wróciłem i biegam sobie horkerem z nudów ;]

potrzeba jakis dobry kanal na dia runy na nld ? europe oczywko ;]]]
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 6 2012 07:20am
Quote (l1pa @ Mar 6 2012 01:18pm)
gra ktos jeszce ?
bo wróciłem i biegam sobie horkerem z nudów ;]

potrzeba jakis dobry kanal na dia runy na nld ? europe oczywko ;]]]


op zsbaal
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Mar 6 2012 07:24am
Quote (mlody123 @ Mar 6 2012 02:20pm)
op zsbaal


na bala nie potzrebuje bo tam nei ma ciał a po dia runie sobie biegam i zbierma itemy z ciał
Go Back To Polska Topic List
Prev1119511961197119811991249Next
Add Reply New Topic New Poll