☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
1195
1196
1197
1198
1199
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 193109
Replies: 12489
Track Topic
osk4rr
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold
:
15,993.20
#11961
Mar 1 2012 03:06pm
Quote (mlody123 @ Mar 1 2012 10:56pm)
jesli 15/3 ba
to 400-450fg
sprzedane za 750fg
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#11962
Mar 1 2012 03:09pm
Quote (osk4rr @ Mar 1 2012 09:06pm)
sprzedane za 750fg
zarobioned
ja perf dungo za 450 kupilem
na liderze
na nld warty z 800+
osk4rr
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold
:
15,993.20
#11963
Mar 1 2012 03:11pm
Quote (mlody123 @ Mar 1 2012 11:09pm)
zarobioned
ja perf dungo za 450 kupilem
na liderze
na nld warty z 800+
tak a kupilem za 160 fg ;d
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#11964
Mar 1 2012 03:11pm
Quote (osk4rr @ Mar 1 2012 09:11pm)
tak a kupilem za 160 fg ;d
no i git
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#11965
Mar 1 2012 03:12pm
Quote (osk4rr @ Mar 1 2012 09:11pm)
tak a kupilem za 160 fg ;d
kupilem ostatnio diadem dla necra za 700fg dałem 2 jolki wyszło mnie 1k
poszedł za 2.6k
Xasthur
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold
:
6,207.00
#11966
Mar 3 2012 02:02pm
Jak w XP powiększyć okno, zachowując możliwość grania
nie
w pełnym ekranie? Na siódemce po prostu klikam kwadracik, a w XP go nie ma.
This post was edited by Xasthur on Mar 3 2012 02:03pm
nerok
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold
:
27.00
#11967
Mar 3 2012 03:04pm
Quote (Xasthur @ 3 Mar 2012 22:02)
Jak w XP powiększyć okno, zachowując możliwość grania
nie
w pełnym ekranie? Na siódemce po prostu klikam kwadracik, a w XP go nie ma.
Chyba musisz dopisac cos we wlasciwosciach jak sie nie myle
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#11968
Mar 6 2012 07:18am
gra ktos jeszce ?
bo wróciłem i biegam sobie horkerem z nudów ;]
potrzeba jakis dobry kanal na dia runy na nld ? europe oczywko ;]]]
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#11969
Mar 6 2012 07:20am
Quote (l1pa @ Mar 6 2012 01:18pm)
gra ktos jeszce ?
bo wróciłem i biegam sobie horkerem z nudów ;]
potrzeba jakis dobry kanal na dia runy na nld ? europe oczywko ;]]]
op zsbaal
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#11970
Mar 6 2012 07:24am
Quote (mlody123 @ Mar 6 2012 02:20pm)
op zsbaal
na bala nie potzrebuje bo tam nei ma ciał a po dia runie sobie biegam i zbierma itemy z ciał
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1195
1196
1197
1198
1199
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact