d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11181191201211221680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2009 07:41am
Quote (zYwi3c @ Tue, Sep 8 2009, 06:13am)
hunter sobie u nas odpuscil


cze

Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 8 2009 07:53am
Jakieś pomysły na anuba? Bo zostało nam 34 prób, wszystko oneshot poza beastami. Anuba próbowaliśmy zergiem ale ni chuja.
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 8 2009 08:38am
Quote (xxxRedxxx @ Tue, Sep 8 2009, 01:53pm)
Jakieś pomysły na anuba? Bo zostało nam 34 prób, wszystko oneshot poza beastami. Anuba próbowaliśmy zergiem ale ni chuja.

Jeśli mówisz o 10 hc:
- drugie zejście Anuba pod ziemię = wipe.
Jeśli robicie na 2 tanków:
- OT łapie addy na jak najszybciej zrzucony permafrost, MT przeciąga Anuba w pobliże OT, żeby i boss, i addy dostawały z możliwego AoE;
- ogarnięty ranged zrzuca resztę "kulek" tak, żeby był dużo miejsca do kite'owania go pod ziemią, conajmniej 1 permafrost musi zostać (do tankowania później addów);
- krótko przed zejściem pod ziemię, MT lekko odsuwa Anuba, żeby nie zniszczył permafrosta;
- kurewski nuke na dużych addach z założeniem, że siedzą na nim melee z opcją interrupta (u nas był rogue, dk i enh shaman), małe mają być na maxa spowalniane i bez kontaktu z kimkolwiek znuke'owane - DoTa od nich jest kurewsko paskudna;
- krótko przed 3 fazą - BL/hero - bo wejście w 3 fazę to krytyczny moment dla całego raidu i tanków - healerzy muszą być naprawdę ogarnięci wtedy.
- potem już tylko nakurw, przeżywajki i modlitwa.

Quote (xxxRedxxx @ Tue, Sep 8 2009, 02:42pm)
A ranged od frost orbów siedzi na nich całą walkę czy tylko od czasu do czasu zrzuca? I czy na addy daliście melee/ranged czy wszystkich?
I co robicie jak już zszedł pod ziemie? Wszyscy we wszystkie możliwe strony?

Na wersji HEROIC 10 masz tylko 6 orbów na CAŁĄ walkę.
Na duże addy jak napisałem - melee, którzy mogą przerywać casty.
Ranged - naparza bossa trzymanego dość blisko addów - tak, żeby też obrywały od ranged.
Jak zszedł pod ziemię - pilnujecie kogo goni, unikając kolców, a spreadout musi być taki, żeby każdy mógł być dohealowany a jednocześnie małe addy zniknęły. Tu jest właśnie cały ten trik na tę walkę.

This post was edited by Elder33 on Sep 8 2009 08:49am
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 8 2009 08:42am
Quote (Elder33 @ Tue, Sep 8 2009, 02:38pm)
Jeśli mówisz o 10 hc:
- drugie zejście Anuba pod ziemię = wipe.
Jeśli robicie na 2 tanków:
- OT łapie addy na jak najszybciej zrzucony permafrost, MT przeciąga Anuba w pobliże OT, żeby i boss, i addy dostawały z możliwego AoE;
- ogarnięty ranged zrzuca resztę "kulek" tak, żeby był dużo miejsca do kite'owania go pod ziemią, conajmniej 1 permafrost musi zostać (do tankowania później addów);
- krótko przed zejściem pod ziemię, MT lekko odsuwa Anuba, żeby nie zniszczył permafrosta;
- kurewski nuke na dużych addach z założeniem, że siedzą na nim melee z opcją interrupta (u nas był rogue, dk i enh shaman), małe mają być na maxa spowalniane i bez kontaktu z kimkolwiek znuke'owane - DoTa od nich jest kurewsko paskudna;
- krótko przed 3 fazą - BL/hero - bo wejście w 3 fazę to krytyczny moment dla całego raidu i tanków - healerzy muszą być naprawdę ogarnięci wtedy.
- potem już tylko nakurw, przeżywajki i modlitwa.


A ranged od frost orbów siedzi na nich całą walkę czy tylko od czasu do czasu zrzuca? I czy na addy daliście melee/ranged czy wszystkich?
I co robicie jak już zszedł pod ziemie? Wszyscy we wszystkie możliwe strony?
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 8 2009 11:01am
BIR GZ
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Sep 8 2009 11:02am
Quote (Cultus @ Tue, Sep 8 2009, 05:01pm)
BIR GZ


ną gz :<
Quote (wielkiburak @ Tue, Sep 8 2009, 05:04pm)
cosiedzieje?
pozdrawiam znad ksiazki



Quote (Cultus @ Tue, Sep 8 2009, 05:04pm)
Accept do Sanctum.



+ kazdy wie jan ze za godzine wejdziesz bo raid masz ;)

This post was edited by graczjeden on Sep 8 2009 11:05am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 8 2009 11:04am
cosiedzieje?
pozdrawiam znad ksiazki
Quote (Cultus @ Tue, Sep 8 2009, 05:04pm)
Accept do Sanctum.


aaa to gratuluje. ale luci>sanctum.
zazdrosc mode=off

Quote (graczjeden @ Tue, Sep 8 2009, 05:02pm)

+ kazdy wie jan ze za godzine wejdziesz bo raid masz ;)



rajd trwa od 40 minut.
nauka>rajd

This post was edited by wielkiburak on Sep 8 2009 11:07am
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 8 2009 11:04am
Quote (wielkiburak @ Tue, 8 Sep 2009, 19:04)
cosiedzieje?
pozdrawiam znad ksiazki


Accept do Sanctum.
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Sep 8 2009 11:10am
my wczoraj beasy + lorda na 25 a faction champions se odpuscilismy cuz nam sie 4 melee trafilo ;p
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Sep 8 2009 12:38pm
Quote (Cultus @ Tue, Sep 8 2009, 05:04pm)
Accept do Sanctum.


tak

[19:00:08] [W From] [Myrdin]: You have been accepted! Congratulations

w koncu poraiduje, yey!
Go Back To Polska Topic List
Prev11181191201211221680Next
Closed New Topic New Poll