d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1117118119120121206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 29 2011 09:47am
Ok, legacy accounts maja nowe chary za free, jak nie masz legacy to musisz poczekać do jakiegoś tam dnia (w przypadku monkey kinga do 28 sierpnia), lub go po prostu kupić.

Ja jebie, co oni zrobili z moim honem...

Quote (Poeta @ 29 Jul 2011 17:39)
grałem,nawet kupiłem sobie key, ale nie spodobal mi sie i oddalem je kumplowi


W takim razie ok, po prostu większość tych, którzy krytykują hona nawet w niego nie grali.

This post was edited by Peu on Jul 29 2011 09:49am
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 09:56am
A co z reszta herosow? Jako nowy gracz z czasem beda mi dodawane kolejne + rotacje?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 29 2011 10:12am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 17:56)
A co z reszta herosow? Jako nowy gracz z czasem beda mi dodawane kolejne + rotacje?


Nie wiem właśnie, obadamy w najblizszych dniach. Lipa, postanowiłeś kupić a tu takie gówno :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 10:32am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 17:56)
A co z reszta herosow? Jako nowy gracz z czasem beda mi dodawane kolejne + rotacje?


Dobra ja juz jestem. To decydujesz sie na kupowanie czy nakurwiasz free?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 29 2011 04:42pm
Valkyrie 2.55 tsr powiedziała, że jestem słabym graczem, a jak zaprosiłem na 1v1 mid po grze, to stwierdziła, że easy win i nie bedzie tracić czasu :(
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 04:42pm
Quote (Peu @ 30 Jul 2011 00:42)
Valkyrie 2.55 tsr powiedziała, że jestem słabym graczem, a jak zaprosiłem na 1v1 mid po grze, to stwierdziła, że easy win i nie bedzie tracić czasu :(


pragne dodac ze wygralem ta gre pollywogiem na pk
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 05:27pm
Quote (lszcz @ 30 Jul 2011 00:42)
pragne dodac ze wygralem ta gre pollywogiem na pk


Widze dupka boli po wczorajszym pollim :d
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Jul 29 2011 05:48pm
imo za duzo tam wszystko błyszczy świeci dymi i chuj wie co jeszcze.... za duzo "efektow" na raz
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 05:52pm
Quote (Ekstaza @ 30 Jul 2011 01:48)
imo za duzo tam wszystko błyszczy świeci dymi i chuj wie co jeszcze.... za duzo "efektow" na raz


Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia. Dzieki temu wiadomo co sie dzieje w teamfighcie.
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Jul 29 2011 05:56pm
Quote (Saygon @ Jul 30 2011 01:52am)
Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia. Dzieki temu wiadomo co sie dzieje w teamfighcie.


poza tym wszystkie postacie tam wyglądają mi na jakichs czarowników i chyba trudno o klasycznego kanjta, a jeśli jakiś jest i też tak świeci jak pojebany, to chuj z niego a nie rycesz :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1117118119120121206Next
Add Reply New Topic New Poll