Ok, legacy accounts maja nowe chary za free, jak nie masz legacy to musisz poczekać do jakiegoś tam dnia (w przypadku monkey kinga do 28 sierpnia), lub go po prostu kupić.
Ja jebie, co oni zrobili z moim honem...
Quote (Poeta @ 29 Jul 2011 17:39)
grałem,nawet kupiłem sobie key, ale nie spodobal mi sie i oddalem je kumplowi
W takim razie ok, po prostu większość tych, którzy krytykują hona nawet w niego nie grali.
This post was edited by Peu on Jul 29 2011 09:49am