Quote (Janusz_Tracz @ Jun 16 2015 03:33pm)
swoja droga jakies pare lat temu bym nie pomyslal, ze w takich rmfach czy innych radiach zet kiedys puszcza dramsy. a teraz ten crap od sigmy albo guwnomental xD
e/ o kurwa 145 baniek wyswietlen, tragedia.
https://www.youtube.com/watch?v=KD5fLb-WgBUBUZZ, JAK SKOMENTUJESZ TEN FAKT??....
zajebisty traczek ma nigga
/e o kurwa 1;40 i akcja z murzynem xd
w sumie kiedys bym sie ciskal ale nie ma o co, niech se graja, co mi do tego. pytanie tylko co na to yurkosky i paluch...
This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Jun 16 2015 12:14pm