d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev1117118119120121146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jun 15 2015 11:38am
After 20 successful years Renegade Hardware have decided to bring the curtain down on both the club events and record label.
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Jun 16 2015 07:25am
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jun 16 2015 07:28am
czadzik ze starszej epki

Member
Posts: 605
Joined: Sep 15 2005
Gold: 250.00
Jun 16 2015 08:29am
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jun 16 2015 08:33am
swoja droga jakies pare lat temu bym nie pomyslal, ze w takich rmfach czy innych radiach zet kiedys puszcza dramsy. a teraz ten crap od sigmy albo guwnomental xD

e/ o kurwa 145 baniek wyswietlen, tragedia.

https://www.youtube.com/watch?v=KD5fLb-WgBU


BUZZ, JAK SKOMENTUJESZ TEN FAKT??....

This post was edited by Janusz_Tracz on Jun 16 2015 08:39am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Jun 16 2015 12:11pm
Quote (Janusz_Tracz @ Jun 16 2015 03:33pm)
swoja droga jakies pare lat temu bym nie pomyslal, ze w takich rmfach czy innych radiach zet kiedys puszcza dramsy. a teraz ten crap od sigmy albo guwnomental xD

e/ o kurwa 145 baniek wyswietlen, tragedia.

https://www.youtube.com/watch?v=KD5fLb-WgBU


BUZZ, JAK SKOMENTUJESZ TEN FAKT??....


zajebisty traczek ma nigga

/e o kurwa 1;40 i akcja z murzynem xd

w sumie kiedys bym sie ciskal ale nie ma o co, niech se graja, co mi do tego. pytanie tylko co na to yurkosky i paluch...

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Jun 16 2015 12:14pm
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jun 16 2015 12:30pm
Quote (BUZZ_ASTRAL @ 16 Jun 2015 19:11)
zajebisty traczek ma nigga

/e o kurwa 1;40 i akcja z murzynem xd

w sumie kiedys bym sie ciskal ale nie ma o co, niech se graja, co mi do tego. pytanie tylko co na to yurkosky i paluch...


no niech graja. zaraz pewnie sub focus zrobi jakis wystrzalowy wakacyjny szlagier. xd

ale takie cukierkowe popowe liquidy to wszystko co puszcza w komercyjnych stacjach. powazniejszych rzeczy seby i renaty nie przelkna. widze po czesci swoich znajomych jakie miny robia do takiej muzyki. :(
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Jun 16 2015 01:22pm
Quote (Janusz_Tracz @ Jun 16 2015 07:30pm)
no niech graja. zaraz pewnie sub focus zrobi jakis wystrzalowy wakacyjny szlagier. xd

ale takie cukierkowe popowe liquidy to wszystko co puszcza w komercyjnych stacjach. powazniejszych rzeczy seby i renaty nie przelkna. widze po czesci swoich znajomych jakie miny robia do takiej muzyki. :(


nie wina stacji ze jest koniunktura, beka wlasnie z ludzi ktorych horyzonty sie koncza na takich szlagierkach i są dragonbejsowi bardzo bo znają fresha, ale ostatnio jak puscilem typowi w pracy numer bad company to mi kurwa nie chcial uwierzyc ze to ten sam fresh co w radiu :D
/e jakiej renaty? :D am i being trolled?

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Jun 16 2015 01:29pm
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jun 16 2015 01:47pm
tak mi sie napisalo, a jestes Renata? :D
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Jun 16 2015 02:08pm
Quote (Janusz_Tracz @ Jun 16 2015 08:47pm)
tak mi sie napisalo, a jestes Renata? :D


:ph34r:

Quote (zibib @ Jun 16 2015 09:21pm)
Wreszcie, po wielu miesiącach poszukiwań, znalazłem coś w klimacie Cybernetiki, co w podobnym stopniu urywa dupę.

http://www.youtube.com/watch?v=d0DDNpP1GRc

Ukradłem wszystkie ich kawałki i 90% to rozpierdol.


props, chlopaki nagrywali jako illuminati jeszcze. ausweis kontrol #1 imo

https://www.youtube.com/watch?v=IphuXrvSwfo

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Jun 16 2015 02:38pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1117118119120121146Next
Add Reply New Topic New Poll