Quote (pan_telewizor @ Mon, 7 Sep 2009, 23:51)
eh, zrobilismy po 2 godzinach beasty na hardzie 10m, wypadl 2x mail, a my ani shamana, ani huntera w raidzie ;DDDDD
e: jaraxxus 2shotted, calkiem ezik
bawia sie teraz z fc, ja mam szkole to nie moge ;<
mielismy to samo ... hunter sobie u nas odpuscil i nie bylo CORA ( cze chuju ) i 10 wipow na bestiach cuz 7 melee ;/ .. i jak tylko dostali poisona na tych robakach, a nie bylo firedebuffa to wipe ...
Potem lord 2shot, championi 2shot i twinsy 2shot ...