d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11171181191201211680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
Sep 7 2009 11:19am
ile czasu bedzie mi sie wotlk sciagac z netem 1mb ;'c ?
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 7 2009 11:21am
Quote (MOCZPK @ Mon, 7 Sep 2009, 17:19)
ile czasu bedzie mi sie wotlk sciagac z netem 1mb ;'c ?


90kb/s razy 8 giga... jakos cos tak
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 7 2009 11:28am
Quote (Cavalorn @ Mon, 7 Sep 2009, 19:21)
90kb/s razy 8 giga... jakos cos tak


Więcej trochę - 128 kb/s - i prognozuję ok. 4h ściągania na takim necie (samego WOTLK, nie liczę vanilla ani TBC).

This post was edited by Cultus on Sep 7 2009 11:29am
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 7 2009 11:46am
Quote (Cavalorn @ Mon, 7 Sep 2009, 18:17)
juz kiedys ludzie umieli wrzucac te znaczki przed nick, chociaz nie mam pojecia jak ;c


raczej chodzi o to ze napisal to zanim wszedl online
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Sep 7 2009 11:59am
Alianci z TM - kupcie mi owcę!
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 7 2009 12:02pm
Quote (Cultus @ Mon, 7 Sep 2009, 19:59)
Alianci z TM - kupcie mi owcę!


NO PROBLEM ! ILE PLACISZ :P ?
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Sep 7 2009 03:51pm
eh, zrobilismy po 2 godzinach beasty na hardzie 10m, wypadl 2x mail, a my ani shamana, ani huntera w raidzie ;DDDDD

e: jaraxxus 2shotted, calkiem ezik
bawia sie teraz z fc, ja mam szkole to nie moge ;<

This post was edited by pan_telewizor on Sep 7 2009 04:17pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 7 2009 10:13pm
Quote (pan_telewizor @ Mon, 7 Sep 2009, 23:51)
eh, zrobilismy po 2 godzinach beasty na hardzie 10m, wypadl 2x mail, a my ani shamana, ani huntera w raidzie ;DDDDD

e: jaraxxus 2shotted, calkiem ezik
bawia sie teraz z fc, ja mam szkole to nie moge ;<


mielismy to samo ... hunter sobie u nas odpuscil i nie bylo CORA ( cze chuju ) i 10 wipow na bestiach cuz 7 melee ;/ .. i jak tylko dostali poisona na tych robakach, a nie bylo firedebuffa to wipe ...

Potem lord 2shot, championi 2shot i twinsy 2shot ...
Member
Posts: 12,827
Joined: Feb 5 2008
Gold: 1.00
Sep 8 2009 01:50am
Quote (Cultus @ Mon, 7 Sep 2009, 19:28)
Więcej trochę - 128 kb/s - i prognozuję ok. 4h ściągania na takim necie (samego WOTLK, nie liczę vanilla ani TBC).


Można liczyć jako stałe 128 lecz nigdy tak nie będzie czyli raczej można średnio policzyć z prędkością 110kb/s
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 8 2009 02:13am
no my juz w tym tygodniu anuba raczej nie polozymy, ale na przyszly tydzien zlozymy lepsza grupe i mam nadzieje ze dojdziemy do niego majac >35 prob.
przed 3.3 chyba sprobuje wejsc do najlepszej gildii na serwerze bo z checia bym sie zmierzyl z icecrownem :).
Go Back To Polska Topic List
Prev11171181191201211680Next
Closed New Topic New Poll