d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev1117011711172117311741229Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
Sep 13 2019 02:22am
Zejszczałem się ze śmiechu.
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 13 2019 02:24am
Quote (I666I @ Sep 13 2019 09:15am)


Bogdaneg mam poważne pytanie.

Na fejsbuku wrzucasz zabawne foteczki kotów z napisem "dzień doberek", albo "miłego dzionka" z uśmiechniętym słoneczkiem?

Member
Posts: 3,980
Joined: Mar 14 2016
Gold: 15.00
Sep 13 2019 02:25am
Quote (I666I @ 13 Sep 2019 09:15)


Hehe, ładnie go przerzucił.
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2019 02:27am
Quote (Ezraaa @ Sep 13 2019 10:24am)
Bogdaneg mam poważne pytanie.

Na fejsbuku wrzucasz zabawne foteczki kotów z napisem "dzień doberek", albo "miłego dzionka" z uśmiechniętym słoneczkiem?


Tak w grupie kot nasz przyjaciel, czegoś jeszcze nie wiesz ?
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 13 2019 02:31am
Quote (I666I @ Sep 13 2019 10:27am)
Tak w grupie kot nasz przyjaciel, czegoś jeszcze nie wiesz ?


zastanawiam się, czy jako gracz w gierki dla dzieci to samo będzie mnie czekało w podeszły wieku :(
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2019 02:41am
Quote (Ezraaa @ Sep 13 2019 10:31am)
zastanawiam się, czy jako gracz w gierki dla dzieci to samo będzie mnie czekało w podeszły wieku :(


nie wiem czy takowe gierki tak długo pożyja jak diablo 2 widzisz jak zacząłem w nią grać to ty na chleb mowiłęś beb a na dywan po drabinie wchodziłeś
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 13 2019 06:25am
Quote (I666I @ Sep 13 2019 10:41am)
nie wiem czy takowe gierki tak długo pożyja jak diablo 2 widzisz jak zacząłem w nią grać to ty na chleb mowiłęś beb a na dywan po drabinie wchodziłeś



Chuba pierwszy dobry tekst kacefirka xDD
Daje mocne 7/10
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 13 2019 06:31am
Quote (Last_Hope @ Sep 13 2019 02:25pm)
Chuba pierwszy dobry tekst kacefirka xDD
Daje mocne 7/10


Zajebisty tekst, pomijając brak znaków interpunkcyjnych i suchary używane przez moich starych jakieś 20 lat temu.
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2019 06:32am
Quote (Ezraaa @ Sep 13 2019 02:31pm)
Zajebisty tekst, pomijając brak znaków interpunkcyjnych i suchary używane przez moich starych jakieś 20 lat temu.


ctrl + w albo wrzuć coś śmiesznego dzieciaczku z mleczkiem pod nosem
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Sep 13 2019 06:41am
Quote (I666I @ Sep 13 2019 02:32pm)
ctrl + w albo wrzuć coś śmiesznego dzieciaczku z mleczkiem pod nosem


dziadzia spokojnie, musisz uważać na ciśnienie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1117011711172117311741229Next
Closed New Topic New Poll