d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Mistrzostwa Świata W Piłce Nożnej 2018
Prev1116117118119120178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Jul 3 2018 05:31am
Uhu uderz w stół
Member
Posts: 8,238
Joined: Mar 19 2016
Gold: 0.00
Jul 3 2018 05:52am
Jak sie oburzył, zupelnie jak bys obrazil jego ulubioną druzyne pilkarska :D .
Swoja droga, chyba lepiej jak facet ma w awatarze postac z bajki, niz jakiegos innego chlopca ktory moze sie podobac innym chlopcom :unsure:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 3 2018 06:32am
Quote (wbw1 @ Jul 3 2018 12:52pm)
Jak sie oburzył, zupelnie jak bys obrazil jego ulubioną druzyne pilkarska :D .
Swoja droga, chyba lepiej jak facet ma w awatarze postac z bajki, niz jakiegos innego chlopca ktory moze sie podobac innym chlopcom :unsure:
Czegokolwiek bym tam nie mial i tak byloby to by mniej upokarzajace niz postacie z anime.

Zawsze mnie bawi jak incel jego typu szczeka do kogos w internecie, a strzela sobie samobuja przez oglaszanie swojej obsesji o anime :d
Banned
Posts: 5,541
Joined: Jul 28 2013
Gold: Locked
Warn: 60%
Jul 3 2018 06:38am
Quote (Pozer @ Jul 3 2018 02:32pm)
Czegokolwiek bym tam nie mial i tak byloby to by mniej upokarzajace niz postacie z anime.

Zawsze mnie bawi jak incel jego typu szczeka do kogos w internecie, a strzela sobie samobuja przez oglaszanie swojej obsesji o anime :d


wale penis do hentai i menczester
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jul 3 2018 06:39am
Quote (Pozer @ 3 Jul 2018 14:32)
Czegokolwiek bym tam nie mial i tak byloby to by mniej upokarzajace niz postacie z anime.

Zawsze mnie bawi jak incel jego typu szczeka do kogos w internecie, a strzela sobie samobuja przez oglaszanie swojej obsesji o anime :d


Kto tak robi?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 3 2018 06:53am
Ten z postaciami z anime w avatarze i sygnaturce, jest was kilku :mellow:
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Jul 3 2018 07:03am
Szwajcaria w 90' powinna to rozstrzygnąć
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jul 3 2018 07:10am
Taka ilosc spamu w temacie z red boldem, proponuje napierdolic wszystkim procenty panie moderatorze.

Imo szwecja tez moze cos pokazac, taki pojebany ten mundial, ze nie mozna sie niczego spodziewac ;d
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jul 3 2018 07:23am
Ale pozer was zbeształ :D
Przeczytalem jednym tchem ostatnie strony ;DDDD

POZER U MADE MY DAY AGAIN :hail:

This post was edited by consciousness on Jul 3 2018 07:25am
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Jul 3 2018 07:26am
Quote (consciousness @ Jul 3 2018 01:23pm)
Ale pozer was zbeształ :D
Przeczytalem jednym tchem ostatnie strony ;DDDD

POZER U MADE MY DAY AGAIN :hail:


Strasznie płytkie dni musisz mieć skoro takie badziewie odmienia twoje życie
Go Back To Polska Topic List
Prev1116117118119120178Next
Add Reply New Topic New Poll