d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11161171181191201715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 25 2012 07:33am
A co do barba - polecam popatrzeć na postacie rogha lub mylorda/

This post was edited by kaaba on Nov 25 2012 07:34am
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2012 07:43am
Kto idzie na ubera mp6++

ofc po 1 machinie


:angry:
:angry:
:angry:
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Nov 25 2012 07:50am
Quote (t0xy @ Nov 25 2012 02:43pm)
Kto idzie na ubera mp6++

ofc po 1 machinie


:angry:
:angry:
:angry:


mogem sprubowacz
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Nov 25 2012 08:09am
Quote (t0xy @ Nov 25 2012 01:43pm)
Kto idzie na ubera mp6++

ofc po 1 machinie


:angry:
:angry:
:angry:


TOKSI!
:angry:
:angry:
:angry:
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 25 2012 08:12am
kiedy nowy pacz???
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2012 08:12am
Quote (toldi @ Nov 25 2012 02:09pm)
TOKSI!
:angry:
:angry:
:angry:


idziesz na ubera?
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Nov 25 2012 08:29am
Gdzie bardziej opłaca się pozbywać złota - na znanym serwisie aukcyjnym, czy rmah?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 25 2012 08:29am
Quote (kaaba @ 25 Nov 2012 14:31)
3% ls wystarczy typie.


true, jak biegam ubery ma mp8-10 to sobie dodatkowo wrzucam bloodthirsta i po bólu
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 25 2012 08:33am
Quote (vulzag @ 25 Nov 2012 14:16)
Ziomeczki kochane, podajcie prosze jakis build zacny na WW barba.

Ile powinien miec mniej wiecej resow/loha/ll ? Bo rozumiem ze sily/cc/cd to max w opor.

A jezeli by sie moze komus chcialo to mam takiego barba http://eu.battle.net/d3/en/profile/Morholt-2187/hero/3393317 , co musze zmienic zeby byc WW? :P


http://eu.battle.net/d3/en/profile/myl0rd-2585/hero/21783852

aktualnie skille i itemy mam pod expienie, robię jakieś 70m/h
na wyższych mp oczywiście ruthless i wotb obowiązkowo

nie jestem jakimś super znawcą, bo gram barbem lekko ponad 100h, pomogę zawsze jeżeli tylko będę potrafił więc pytaj jak coś

Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 25 2012 08:37am
Quote (AsaroV @ Nov 25 2012 02:18pm)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/AsaroV-2761/hero/1320035
co wymieniac 1sze
lewy ring amu czy glovsy?
i na co


bump
Go Back To Polska Topic List
Prev11161171181191201715Next
Add Reply New Topic New Poll