Quote (Poeta @ 29 Jul 2011 16:53)
mozna pograc w ful gre, nei zadne triale
jednak nie polecam, mimo swoich wad lol> to
Grałeś w hona?
Łatwiejszy =/= lepszy ;/
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 17:15)
Czyli kupno teraz i pozniej juz sie nie oplaca? Ze niby moje konto nie bedzie nigdy legacy?
Nie rozumiem właściwie nic z zasad działania tego f2p, trzeba będzie zobaczyć to w praktyce.
This post was edited by Peu on Jul 29 2011 09:16am