d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1116117118119120206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 08:07am
Quote (Peu @ 29 Jul 2011 16:01)
Adres URL zawierał nieprawidłowy identyfikator filmu wideo.
Przepraszamy za usterki.

Fixed.


http://www.youtube.com/watch?v=_SgQerh13Po

Glupie yt.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2011 08:48am
do 9 sierpnia mozna grać za darmo w hona, jest to efekt promocji mający na celu zrekrutowania wiekszej ilosci graczy

Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 08:49am
Quote (Poeta @ 29 Jul 2011 16:48)
do 9 sierpnia mozna grać za darmo w hona, jest to efekt promocji mający na celu zrekrutowania wiekszej ilosci graczy


Lolwut? Triale mozna robic za darmo juz od dawna, a na grach ze statami nie da sie grac na tych trialach :o
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2011 08:53am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 17:49)
Lolwut? Triale mozna robic za darmo juz od dawna, a na grach ze statami nie da sie grac na tych trialach :o



mozna pograc w ful gre, nei zadne triale

jednak nie polecam, mimo swoich wad lol> to
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 08:55am
Quote (Poeta @ 29 Jul 2011 16:53)
mozna pograc w ful gre, nei zadne triale

jednak nie polecam, mimo swoich wad lol> to


No kurwa iso jakis link bo chyba s2 w chuja leci.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 09:05am
Wszystko fajnie tylko nie rozumiem jednego. Jesli ktos kupi konto za kase to juz nie bedzie legacy playerem wiec nowych hero bedzie musial kupowac za monetki?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 29 2011 09:15am
Quote (Poeta @ 29 Jul 2011 16:53)
mozna pograc w ful gre, nei zadne triale

jednak nie polecam, mimo swoich wad lol> to


Grałeś w hona?

Łatwiejszy =/= lepszy ;/

Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 17:15)
Czyli kupno teraz i pozniej juz sie nie oplaca? Ze niby moje konto nie bedzie nigdy legacy?


Nie rozumiem właściwie nic z zasad działania tego f2p, trzeba będzie zobaczyć to w praktyce.

This post was edited by Peu on Jul 29 2011 09:16am
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 09:15am
Czyli kupno teraz czy pozniej nie oplaca sie? Ze niby moje konto nie bedzie nigdy legacy?


Q. Do I have to purchase heroes with real money if I want a hero not in the Hero Pool?

No. You can earn heroes by simply playing the game. However, if you would like to get a hero quicker, you can buy Gold Goblin Coins at


GRUBO

This post was edited by doktor_ironia on Jul 29 2011 09:21am
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2011 09:39am
Quote (Peu @ 29 Jul 2011 18:15)
Grałeś w hona?

Łatwiejszy =/= lepszy ;/



Nie rozumiem właściwie nic z zasad działania tego f2p, trzeba będzie zobaczyć to w praktyce.


grałem,nawet kupiłem sobie key, ale nie spodobal mi sie i oddalem je kumplowi
Go Back To Polska Topic List
Prev1116117118119120206Next
Add Reply New Topic New Poll