d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Filmy / Movies > Oficjalny Topic
Prev11161171181191201410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold: 0.03
Oct 7 2010 06:49am
Quote (Shapiro @ 7 Oct 2010 14:40)
Lol. To jest jeden z najlepszych filmow jakie widzialem w tym roku..


nie każdy lubi melodramaty -_-
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Oct 7 2010 06:50am
Quote (Patryk1991 @ Oct 5 2010 11:19pm)
ostatnio ogladalem:
get him to the greek
8/10
how tub time machine
9/10
the other guys
6/10
fired up polowe filmu
5/10
dzis 2012 ogladne


strata czasu, byłem na tym w kinie, kiepski to zbyt słaby epitet jak na ten film.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 7 2010 06:51am
Quote (Reactivek @ 7 Oct 2010 00:33)
Remember me oglądałem przed chwilą, taka średniawka raczej, 4/10.


Quote (Shapiro @ 7 Oct 2010 13:40)
Lol. To jest jeden z najlepszych filmow jakie widzialem w tym roku..




a kilka stron wczesniej:

Quote (rollen @ 17 Sep 2010 19:46)
remember me wlasnie kupuje  ogladal ktos???


Quote (Shapiro @ 17 Sep 2010 19:51)
Ja ogladalem. Mrs Shapiro sie podobalo, ja usnalem.


to naprawde jeden z najlepszych filmow roku skoro na nim usnales -.-

This post was edited by cOr on Oct 7 2010 06:52am
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold: 0.03
Oct 7 2010 06:53am
Quote (cOr @ 7 Oct 2010 14:51)
a kilka stron wczesniej:





to naprawde jeden z najlepszych filmow roku skoro na nim usnales -.-


zbyt łatwo :D
polećcie jakąś ciekawą komedie na wieczór :)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 7 2010 07:05am
Quote (cOr @ Oct 7 2010 01:51pm)
a kilka stron wczesniej:





to naprawde jeden z najlepszych filmow roku skoro na nim usnales -.-


zapomnialem napisac ze dwa razy do niego podchodzilem cuz za pierwszym ogladalem po szkole a teraz normalnie i mi sie podobal
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Oct 7 2010 07:21am
Quote (Last_Hope @ Oct 7 2010 12:06pm)
Ostatnio widzialem fajny film: Shutter Island. Nie wiem, czemu tak nisko go oceniacie.


Bo ludzie nie kapują o co chodzi w filmie to od razu low oceny lecą ;]
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold: 0.03
Oct 10 2010 05:44am
Ostatnio nadrobiłem trochę zaległości i obejrzałem film pt. Constantine.
I powiem, że byłem mile zaskoczony :) 8/10
Jak ktoś nie oglądał to gorąco polecam! ;)
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 10 2010 05:46am
Quote (Pr3o @ 10 Oct 2010 13:44)
Ostatnio nadrobiłem trochę zaległości i obejrzałem film pt. Constantine.
I powiem, że byłem mile zaskoczony :) 8/10
Jak ktoś nie oglądał to gorąco polecam!  ;)


Ja byłem niemile zaskoczony, niska ocena głównie przez durną tematykę.
Member
Posts: 9,716
Joined: Jul 3 2006
Gold: 505.00
Oct 10 2010 05:48am
Quote (Msk @ 7 Oct 2010 15:21)
Bo ludzie nie kapują o co chodzi w filmie to od razu low oceny lecą ;]


Bo jest kurwa przewidywalny,jak tam można czegoś nie kapować lol,właśnie chyba ty nie kapujesz i zachwycasz się gniotem.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 05:49am
Quote (Msk @ Oct 7 2010 02:21pm)
Bo ludzie nie kapują o co chodzi w filmie to od razu low oceny lecą ;]


Pozdro dla kumatych.
Go Back To Polska Topic List
Prev11161171181191201410Next
Add Reply New Topic New Poll