Quote (Reactivek @ 7 Oct 2010 00:33)
Remember me oglądałem przed chwilą, taka średniawka raczej, 4/10.
Quote (Shapiro @ 7 Oct 2010 13:40)
Lol. To jest jeden z najlepszych filmow jakie widzialem w tym roku..
a kilka stron wczesniej:
Quote (rollen @ 17 Sep 2010 19:46)
remember me wlasnie kupuje ogladal ktos???
Quote (Shapiro @ 17 Sep 2010 19:51)
Ja ogladalem. Mrs Shapiro sie podobalo, ja usnalem.
to naprawde jeden z najlepszych filmow roku skoro na nim usnales -.-
This post was edited by cOr on Oct 7 2010 06:52am