d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11161171181191201680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 6 2009 02:36pm
Quote (pan_telewizor @ Sun, 6 Sep 2009, 22:28)
bylo mu guardiana wrzucic na koniec i juz ez win ;|

aha, chyba ze tak

A GDZIE MAG SIE JA PYTAM, WIECEJ MAGOW :|


Nie ma dobrych :<
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Sep 6 2009 03:08pm
Beasts/Jaraxxus down 25 man.

Faction Champions to chujnia, a Reign ssie w pvp :DD
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 6 2009 03:09pm
TAK JEEEEEST. padly twiny hm i miecz moj :D:DD: 255 dps OMGOMGOMG :D
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 6 2009 03:19pm
Quote (pan_telewizor @ Sun, Sep 6 2009, 08:28pm)
(...)ja jestem ;<

Zapraszam na Frostmane - /w Tooly.
Member
Posts: 11,252
Joined: Nov 10 2005
Gold: 11,934.60
Sep 6 2009 03:30pm
Quote (Elder33 @ Sun, 6 Sep 2009, 23:19)
Zapraszam na Frostmane - /w Tooly.


No już raz gadalismy, ale w międzyczasie zrobili mnie clem, więc nie wypada migrowac.
Może pod koniec mają, jak maturę napisze, bo teraz coraz mniej grać będę, wie też srednio
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2009 04:23pm
Quote (Macioch @ Sun, 6 Sep 2009, 22:30)
No już raz gadalismy, ale w międzyczasie zrobili mnie clem, więc nie wypada migrowac.
Może pod koniec mają, jak maturę napisze, bo teraz coraz mniej grać będę, wie też srednio


m8, dopiero wrzesień, do matury w pizdu czasu


mi się dziś skończył prepaid i nie zamierzam na razie doładowywać ale możliwe, że od 1 zaczne znowu bo pograłem sobie warkiem i wbiłem 15 lvli i fajnie się nim grało
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 6 2009 04:24pm
Quote (Anarchy51 @ Mon, 7 Sep 2009, 00:23)
m8, dopiero wrzesień, do matury w pizdu czasu


mi się dziś skończył prepaid i nie zamierzam na razie doładowywać ale możliwe, że od 1 zaczne znowu bo pograłem sobie warkiem i wbiłem 15 lvli i fajnie się nim grało


pobijesz rekord 3h bez pp ?
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2009 04:39pm
Quote (cOr @ Sun, 6 Sep 2009, 23:24)
pobijesz rekord 3h bez pp ?


y, latwo bo po 1 nie mam siana a po drugie mam poprawke
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 7 2009 10:50am


OMG HAXX :D.
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Sep 7 2009 11:17am
Quote (kleksiq @ Mon, 7 Sep 2009, 16:50)
http://img210.imageshack.us/img210/980/wowscrnshot090709001115.jpg

OMG HAXX :D.


juz kiedys ludzie umieli wrzucac te znaczki przed nick, chociaz nie mam pojecia jak ;c
Go Back To Polska Topic List
Prev11161171181191201680Next
Closed New Topic New Poll