Quote (Macioch @ Sun, 6 Sep 2009, 22:30)
No już raz gadalismy, ale w międzyczasie zrobili mnie clem, więc nie wypada migrowac.
Może pod koniec mają, jak maturę napisze, bo teraz coraz mniej grać będę, wie też srednio
m8, dopiero wrzesień, do matury w pizdu czasu
mi się dziś skończył prepaid i nie zamierzam na razie doładowywać ale możliwe, że od 1 zaczne znowu bo pograłem sobie warkiem i wbiłem 15 lvli i fajnie się nim grało