Quote (SimSimSalabim @ 3 Aug 2019 17:03)
Ładnie to tak podpierdalać kolegów z foro?
bez obaw, reportowałem wszystko to, co nie zasługiwało na 10% a czasem nawet wchodziłem na trading i waliłem reporty bumpom bo brakowało postów do reportowania
teraz to już lipa bo scammer nie może zgłaszać, dlatego teraz na forum jest tyle spamu