Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 15:01)
Po 18 to zrobie bo maintenance narazie trwa.
W pieciu bedzie w chuj ciezko gre wystartowac

no to standardowo 2v3 bysmy grali
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 15:03)
Bede mogl grac dopiero od wtorku/srody bo kompa mi zabrali i siedze na jakims fujitsu siemens computers ktory ledwo co otwiera poczte : D
zabrali ci kąputer za slabe oceny?
