d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1115116117118119206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 07:04am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 15:03)
Bede mogl grac dopiero od wtorku/srody bo kompa mi zabrali i siedze na jakims fujitsu siemens computers ktory ledwo co otwiera poczte : D


To poczujesz sie jak Peu :D
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 07:05am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 15:01)
Po 18 to zrobie bo maintenance narazie trwa.
W pieciu bedzie w chuj ciezko gre wystartowac :o


no to standardowo 2v3 bysmy grali
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 15:03)
Bede mogl grac dopiero od wtorku/srody bo kompa mi zabrali i siedze na jakims fujitsu siemens computers ktory ledwo co otwiera poczte : D


zabrali ci kąputer za slabe oceny? :mellow:
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 29 2011 07:06am
Quote (doktor_ironia @ Jul 29 2011 03:03pm)
Bede mogl grac dopiero od wtorku/srody bo kompa mi zabrali i siedze na jakims fujitsu siemens computers ktory ledwo co otwiera poczte : D


chyba zartujesz kolego
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 07:08am
Quote (luksus @ Jul 29 2011 03:06pm)
chyba zartujesz kolego


W lola tez bede lol. Dzis skonczylem praktyki i jestem wolnym czlowiekiem. 24h/dobe
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 07:11am
Kurwo choose wisely :D
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 07:12am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 15:11)
Kurwo choose wisely :D
http://screenshot.xfire.com/s/116447163-4.jpg


he he jestem tam
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 07:13am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 15:12)
he he jestem tam


Ja rowniez. I gazowana herbatka tez.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 29 2011 07:29am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 15:11)
Kurwo choose wisely :D
http://screenshot.xfire.com/s/116447163-4.jpg


No kurwa :angry:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 07:31am
Quote (Peu @ 29 Jul 2011 15:29)
No kurwa :angry:


Obrazki postaci nie zdazyly ci sie wgrac z kartridza pegazusowego h3h3h3.
e/ dajcie fixa bo pewnie newfagi tego nigdy nie widzialy :d http://www.youtube.com/watch?v=%5FSgQerh13Po

This post was edited by Saygon on Jul 29 2011 07:33am
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 29 2011 08:01am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 15:31)
Obrazki postaci nie zdazyly ci sie wgrac z kartridza pegazusowego h3h3h3.
e/ dajcie fixa bo pewnie newfagi tego nigdy nie widzialy :d http://www.youtube.com/watch?v=SgQerh13Po


Adres URL zawierał nieprawidłowy identyfikator filmu wideo.
Przepraszamy za usterki.

Fixed.
Go Back To Polska Topic List
Prev1115116117118119206Next
Add Reply New Topic New Poll