d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev11151161171181191680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 6 2009 01:15pm
4 Members: zYwi3c, kuebk, LatwyEz, iron_bird


OH HAI
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 6 2009 01:23pm
Możecie skończyć pierdolić w tym temacie? Dziękuję.

11 try'ów zostało na Anubie 10 hc. 15% best try...

/e. 8%
/e2. 2%

This post was edited by Elder33 on Sep 6 2009 01:47pm
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Sep 6 2009 01:32pm
Quote (Elder33 @ Sun, Sep 6 2009, 09:23pm)
Możecie skończyć pierdolić w tym temacie? Dziękuję.

11 try'ów zostało na Anubie 10 hc. 15% best try...


w sumie malutko, ale to tylko polowa p3 ;|

powodzenia
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 6 2009 01:48pm
k polozylismy te factiony hm 10. smienilismy troche sklad i facerolled ...
teraz twiny. mielismy jedna proba poki co. moze padna :P
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 6 2009 01:53pm
Quote (melua @ Sun, Sep 6 2009, 09:48pm)
k polozylismy te factiony hm 10. smienilismy troche sklad i facerolled ...
teraz twiny. mielismy jedna proba poki co. moze padna :P


kiedy sie na bgs spotkamy ;D?
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Sep 6 2009 01:54pm
Quote (LatwyEz @ Sun, Sep 6 2009, 07:53pm)
kiedy sie na bgs spotkamy ;D?


po rajdzie bede smigal av, wiec calkiem mozliwe ze dzis :D
oho wlasnie byl spam, ze mojo madness polozylo algalona realm 1st

This post was edited by melua on Sep 6 2009 01:57pm
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Sep 6 2009 01:59pm
Quote (melua @ Sun, Sep 6 2009, 09:54pm)
po rajdzie bede smigal av, wiec calkiem mozliwe ze dzis :D
oho wlasnie byl spam, ze mojo madness polozylo algalona realm 1st


dzisiaj raczej nie, ale jutro moze mojego bota spotkasz ;d
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Sep 6 2009 02:06pm
2% wipe ffs, rogal tankował.
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Sep 6 2009 02:28pm
Quote (kleksiq @ Sun, Sep 6 2009, 08:06pm)
2% wipe ffs, rogal tankował.


Padł.
5 prób zostało. :)
2x trophy.

Skład: protadin, feral tank, dk, rogue, lock, spriest, elemental shaman, ehn shaman, resto shaman, disc priest.
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Sep 6 2009 02:28pm
Quote (kleksiq @ Sun, Sep 6 2009, 10:06pm)
2% wipe ffs, rogal tankował.


bylo mu guardiana wrzucic na koniec i juz ez win ;|

Quote (Elder33 @ Sun, Sep 6 2009, 10:28pm)
Padł.
5 prób zostało. :)
2x trophy.

Skład: protadin, feral tank, dk, rogue, lock, spriest, elemental shaman, ehn shaman, resto shaman, disc priest.


aha, chyba ze tak

A GDZIE MAG SIE JA PYTAM, WIECEJ MAGOW :|

Quote (kleksiq @ Sun, Sep 6 2009, 10:36pm)
Nie ma dobrych :<


ja jestem ;<

This post was edited by pan_telewizor on Sep 6 2009 02:46pm
Go Back To Polska Topic List
Prev11151161171181191680Next
Closed New Topic New Poll