d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev11141151161171181715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Nov 25 2012 06:26am
Quote (AsaroV @ Nov 25 2012 02:18pm)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/AsaroV-2761/hero/1320035
co wymieniac 1sze
lewy ring amu czy glovsy?
i na co


jak cos to mam glovesy 156dex 9as 9ch 42cd, chetnie sprzedam, jesli cos ciekawego zaoferujesz

mam prosbe, jesli ktos uzywa yara i mial problem z niewpisywaniem hasla do gry przez program to prosze o pm
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 25 2012 06:36am
Quote (myl0rd @ Nov 25 2012 12:25pm)
main hand slabiutki, rękawice IK też bym wymienił na jakieś rare'y z ias/cc/cd
pas IK na witching hour
bracery na lacuni


na maim handa dobrego mnie nie stac narazie

a co do reszty to duzo resow pojdzie sie jebac i nie wiem jak to wlasnie zrobic nie za duzym kosztem

na 100% w pierwszej kolejnosci wymienie na lacuni needias/speed/cc/str bo przed chwila wymienilem buty na climbersy 185str 128 vit 11%life79all res ale wtedy pojdzie 68all res sie jebac wiec chyba potem zmienie rece ik z @r

This post was edited by t0xy on Nov 25 2012 06:41am
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 25 2012 06:38am
Quote (gierolpelnakurwa @ Nov 25 2012 02:26pm)
jak cos to mam glovesy 156dex 9as 9ch 42cd, chetnie sprzedam, jesli cos ciekawego zaoferujesz

mam prosbe, jesli ktos uzywa yara i mial problem z niewpisywaniem hasla do gry przez program to prosze o pm


poczo mi glovsy z dexem jak gram wd? :hUH:
Member
Posts: 2,661
Joined: Jul 27 2010
Gold: 3,978.00
Nov 25 2012 06:41am
Quote (AsaroV @ Nov 25 2012 02:38pm)
poczo mi glovsy z dexem jak gram wd? :hUH:


sry, zle spojrzalem, zajrzalem do postaci Kanzelosa :P
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 25 2012 06:43am
Quote (t0xy @ 25 Nov 2012 13:36)
na maim handa dobrego mnie nie stac narazie

a co do reszty to duzo resow pojdzie sie jebac i nie wiem jak to wlasnie zrobic nie za duzym kosztem


jak resy zmniejszysz trochę to nic się nie stanie

ja z itemami do expienia mam physicale 600+ a reszta po 500 i nie narzekam
to nie hc, nie musisz mieć resów po 1000

e/ zależy jaki masz budżet, im więcej grasz postacią to upgrade'y następne są coraz droższe

This post was edited by myl0rd on Nov 25 2012 06:45am
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Nov 25 2012 06:44am
Gdy włączę sobie status "busy", to znajomi z fl nie mogą wejść do mojej gry bez invite z mojej strony, zgadza się?
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 25 2012 06:46am
Quote (dan_07 @ Nov 25 2012 02:44pm)
Gdy włączę sobie status "busy", to znajomi z fl nie mogą wejść do mojej gry bez invite z mojej strony, zgadza się?


Jest taka opcja w settings , która sie zaznacze żeby ktoś nie wbijał ci do gry ;]
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 25 2012 06:46am
Quote (dan_07 @ 25 Nov 2012 13:44)
Gdy włączę sobie status "busy", to znajomi z fl nie mogą wejść do mojej gry bez invite z mojej strony, zgadza się?


nie wiem, lepiej ustawić żeby nie można było dołączać do Twoich gier bez invite'a, będziesz miał 100% pewność
Member
Posts: 7,680
Joined: Apr 1 2007
Gold: 97.84
Nov 25 2012 06:46am
Quote (Kanzelos @ 25 Nov 2012 12:32)
ale się musiał wkurwić , 52 lvl chyba mial

// http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sajmon-2392/hero/17143494

co upnoąć żeby było 200k unbuffed dps a nie kosztowało setki milionów? bo mi się pomysły kończą


zmien helm na andy

rekawice wiecej ias, lepszy hellfire ring
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Nov 25 2012 06:50am
Quote (myl0rd @ Nov 25 2012 02:46pm)
nie wiem, lepiej ustawić żeby nie można było dołączać do Twoich gier bez invite'a, będziesz miał 100% pewność


Szukałem tego w opcjach i nicość. Muszę zwiększyć ogarniętość w takim razie, dzięki ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev11141151161171181715Next
Add Reply New Topic New Poll