☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev
1
114
115
116
117
118
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43812
Replies: 2055
Track Topic
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#1151
Jul 29 2011 05:50am
Mialem chyba z 15 kont trialowych i jedno glowne - pierwsze - dan_07. Teraz mi pokazuje, ze nie istnieje takie konto. A najgorsze jest to, ze maja przerwe i nie moge zalozyc nowego
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1152
Jul 29 2011 05:52am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 13:44)
nie mozesz ale moge ci kupic kredytowka albo cichy jak wyslesz przelewem kase na konto mi/jemu ;o
Jesli ma konto w mbanku to mozemy to zalatwic w 5 minut. W innym wypadku juz nie zdaze.
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#1153
Jul 29 2011 05:54am
Quote (Saygon @ Jul 29 2011 01:52pm)
Jesli ma konto w mbanku to mozemy to zalatwic w 5 minut. W innym wypadku juz nie zdaze.
Mam w mbanku, daj na pm nr konta + dane
This post was edited by doktor_ironia on Jul 29 2011 05:54am
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#1154
Jul 29 2011 06:10am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 13:54)
Mam w mbanku, daj na pm nr konta + dane
no i po monetkach
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1155
Jul 29 2011 06:14am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 14:10)
no i po monetkach
Ty juz od vienia wyzydziles
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#1156
Jul 29 2011 06:50am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 14:14)
Ty juz od vienia wyzydziles
szkoda ze on nie kupuje
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1157
Jul 29 2011 06:56am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 14:50)
szkoda ze on nie kupuje
Kiedys pewnie kupi. Nik na dluzsza mete nie wytrzyma z lolem.
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#1158
Jul 29 2011 06:58am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 14:56)
Kiedys pewnie kupi. Nik na dluzsza mete nie wytrzyma z lolem.
no i kupiles mu konto? jesli tak to znaczy ze dzisiaj ciskamy w 5?
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#1159
Jul 29 2011 07:01am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 14:58)
no i kupiles mu konto? jesli tak to znaczy ze dzisiaj ciskamy w 5?
Po 18 to zrobie bo maintenance narazie trwa.
W pieciu bedzie w chuj ciezko gre wystartowac
doktor_ironia
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold
:
208.00
#1160
Jul 29 2011 07:03am
Bede mogl grac dopiero od wtorku/srody bo kompa mi zabrali i siedze na jakims fujitsu siemens computers ktory ledwo co otwiera poczte : D
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
114
115
116
117
118
206
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact