d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev1114115116117118206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 05:50am
Mialem chyba z 15 kont trialowych i jedno glowne - pierwsze - dan_07. Teraz mi pokazuje, ze nie istnieje takie konto. A najgorsze jest to, ze maja przerwe i nie moge zalozyc nowego :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 05:52am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 13:44)
nie mozesz ale moge ci kupic kredytowka albo cichy jak wyslesz przelewem kase na konto mi/jemu ;o


Jesli ma konto w mbanku to mozemy to zalatwic w 5 minut. W innym wypadku juz nie zdaze.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 05:54am
Quote (Saygon @ Jul 29 2011 01:52pm)
Jesli ma konto w mbanku to mozemy to zalatwic w 5 minut. W innym wypadku juz nie zdaze.


Mam w mbanku, daj na pm nr konta + dane

This post was edited by doktor_ironia on Jul 29 2011 05:54am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 06:10am
Quote (doktor_ironia @ 29 Jul 2011 13:54)
Mam w mbanku, daj na pm nr konta + dane


no i po monetkach :CRY:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 06:14am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 14:10)
no i po monetkach :CRY:


Ty juz od vienia wyzydziles :angry:
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 06:50am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 14:14)
Ty juz od vienia wyzydziles :angry:


szkoda ze on nie kupuje :mellow:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 06:56am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 14:50)
szkoda ze on nie kupuje :mellow:


Kiedys pewnie kupi. Nik na dluzsza mete nie wytrzyma z lolem.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2011 06:58am
Quote (Saygon @ 29 Jul 2011 14:56)
Kiedys pewnie kupi. Nik na dluzsza mete nie wytrzyma z lolem.


no i kupiles mu konto? jesli tak to znaczy ze dzisiaj ciskamy w 5? :D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jul 29 2011 07:01am
Quote (lszcz @ 29 Jul 2011 14:58)
no i kupiles mu konto? jesli tak to znaczy ze dzisiaj ciskamy w 5? :D


Po 18 to zrobie bo maintenance narazie trwa.
W pieciu bedzie w chuj ciezko gre wystartowac :o
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Jul 29 2011 07:03am
Bede mogl grac dopiero od wtorku/srody bo kompa mi zabrali i siedze na jakims fujitsu siemens computers ktory ledwo co otwiera poczte : D
Go Back To Polska Topic List
Prev1114115116117118206Next
Add Reply New Topic New Poll