Quote (elkabel @ 5 Oct 2010 20:19)
przeceiz napisalem ze woja jest krotka i to głownie dzięki "nowoczesnej" broni czyli malo sie uzywa karabinow i granatow i takich tam. Rozumiem ze w twoim mniemaniu nowoczesna bron to lasery i miecze swietlne..
Pozdro i myśl co piszesz .
heh, radzę oblukać jak wyglądały działania zbrojne podczas I wojny w zatoce perskiej i porównać do obecnych konfliktów zbrojnych aby dowiedzieć się jak bardzo zmieniła się broń. Nowoczesna, to ona była w tamtych latach. Również pozdrawiam, i również radzę czasem pomyśleć.