d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev1114711481149115011511229Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,293
Joined: Jan 2 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
May 14 2019 06:24am
Quote (jac100 @ 14 May 2019 13:16)
Jedzie człowiek z Łodzi do Pekinu.

Idzie na Kaliską do kasy biletowej i mówi:
– Poproszę bilet do Pekinu.
Kasjerka w szoku, ale mówi że wyda mu bilet do Warszawy, tam mu podpowiedzą co dalej.

Warszawa Centralna:
– Poproszę bilet do Pekinu.
Kasjerka w szoku, ale Pekin to gdzieś na wschodzie – dała mu bilet do Moskwy i tam pojedzie sobie dalej.

Dzień później – Dworzec Białoruski w Moskwie:
– Dzień dobry, poproszę bilet do Pekinu.
Kasjerka w konsternacji, ale wydaje mi bilet na kolej transsyberyjską do Władywostoku.

Tydzień później – Władywostok.
– Dzień dobry, poproszę bilet do Pekinu.
Dla kasjerki to codzienność, wydaje mu bilet do Pekinu.

Jest człowiek w Pekinie po dziesięciu dniach podróży. Po pobycie wypadałoby wrócić do Polski, idzie więc na dworzec kolejowy w Pekinie:
-Dzień dobry, poproszę bilet do Łodzi.
Kasjerka:

Ale Fabryczna czy Widzew?


Ilość wpisów: 1
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
May 14 2019 07:04am
Quote (fskrufskru @ 14 May 2019 14:24)
Ilość wpisów: 1


+1 :ph34r:
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
May 14 2019 09:39am
Member
Posts: 788
Joined: Apr 21 2019
Gold: Locked
Warn: 10%
May 14 2019 09:41am
Quote (Ezraaa @ May 14 2019 05:39pm)


Dzisiaj jakis typek poslizgnal sie na pasach i mu tardphone wypadl na glebe bardzo cieszylem sie jego nieszczesciem
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 14 2019 02:57pm
Quote (Ezraaa @ 14 May 2019 17:39)

Nigdy nie skumam fenomenu tego mitu, że 3310 była jakoś wybitnie niezniszczalna. Każda gleba to zbieranie kawałków z podłogi i potencjalne wyłamanie dzióbków od obudowy, która potem nie trzymała. Nie twierdzę, że na tym tle dzisiejsze smarftony są pancerne, ale do chuja wafla, nie róbmy z tej nokii boga, kiedy było w pizdu więcej modeli, które trzymały się kupy przy upadku z wysokości.

This post was edited by Xasthur on May 14 2019 02:59pm
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
May 14 2019 03:11pm
Quote (Xasthur @ 14 May 2019 22:57)
Nigdy nie skumam fenomenu tego mitu, że 3310 była jakoś wybitnie niezniszczalna. Każda gleba to zbieranie kawałków z podłogi i potencjalne wyłamanie dzióbków od obudowy, która potem nie trzymała. Nie twierdzę, że na tym tle dzisiejsze smarftony są pancerne, ale do chuja wafla, nie róbmy z tej nokii boga, kiedy było w pizdu więcej modeli, które trzymały się kupy przy upadku z wysokości.


Jak na wtedy obecne standardy rzekłbym nawet, że była dosyć łamliwa, chociażby w porównaniu z 3210.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 14 2019 05:16pm
Quote (LechWalesa @ May 14 2019 10:11pm)
Jak na wtedy obecne standardy rzekłbym nawet, że była dosyć łamliwa, chociażby w porównaniu z 3210.


Juz podczas czytania poprzedniego posta objawila mi sie nokia 3210, ktora faktycznie byla pancerna. Co do mitycznej wytrzymalosci 3310 to moim zdaniem mlodsza 3510i byla znacznie solidniejsza, glownie za sprawa obudow, ktore doskonale amortyzowaly upadek. Fakt- przy wiekszej kraksie obudowa pekala, ale co z tego jak mozna bylo miec nowa za 20 zl. Podobnie ma sie rzecz z gloryfikowaniem zywotnosci baterii w starych telefonach. Po podlaczeniu sieci 4g, wifi, oprogramowania i przede wszystkim 5- calowego wyswietlacza bateria ze starej nokii pozylaby pewnie z godzine :D
Member
Posts: 20,825
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
May 14 2019 11:16pm
Quote (Xasthur @ May 14 2019 10:57pm)
Nigdy nie skumam fenomenu tego mitu, że 3310 była jakoś wybitnie niezniszczalna. Każda gleba to zbieranie kawałków z podłogi i potencjalne wyłamanie dzióbków od obudowy, która potem nie trzymała. Nie twierdzę, że na tym tle dzisiejsze smarftony są pancerne, ale do chuja wafla, nie róbmy z tej nokii boga, kiedy było w pizdu więcej modeli, które trzymały się kupy przy upadku z wysokości.


kupowałeś za 20zł nową obudowę i była jak nowa :rofl:
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
May 15 2019 03:18am
Member
Posts: 6,314
Joined: Feb 20 2016
Gold: 3.01
May 15 2019 03:25am
Quote (Majonez @ 15 May 2019 11:18)


Kogo, kurwa, obchodzi ten podrzędny konkurs popularności???
Go Back To Polska Topic List
Prev1114711481149115011511229Next
Closed New Topic New Poll