Quote (Misiowski @ 8 Dec 2009 22:10)
gra typu clikc&click jak dla mnie powinna byc prosta ii poprzednia wersja dla mnie taka byla - nie za duzo kolorow, grafika stonowana , modele postaci rowniez ok.
teraz to jest jeden wielki kolorowy BURDEL , jedyna zmiana na plus to chyba widoczny equip na postaci. No trudno

njag chce z LS'a zrobic jakies cos zajebistego, ale nie wychodzi mu to za bardzo

no ale coz to on jest "bogiem" jsp xD
This post was edited by zaki on Dec 8 2009 03:15pm