d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev1114111421143114411451443Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Dec 8 2009 11:50am
Quote (Zeratull @ 8 Dec 2009 17:40)
ja pierdziu :D ale ceny ;x


sam dalem tyle i za tyle samo sprzedaje ;p
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,331.69
Dec 8 2009 12:06pm
Quote (FDSupRa @ Dec 8 2009 05:50pm)
sam dalem tyle i za tyle samo sprzedaje ;p


musze zaczac grac na hc tylko trochu fg musze nazbierac!

orientuje sie ktos za ile moge dobrego magicjana zrobic na hc?
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Dec 8 2009 12:25pm
Quote (Malach @ 8 Dec 2009 19:06)
musze zaczac grac na hc tylko trochu fg musze nazbierac!

orientuje sie ktos za ile moge dobrego magicjana zrobic na hc?


nie wiem jaki to w/g Ciebie jest dobry ale tak castujac od lvl 10++ ze wszystkimi itemami to z 50k
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Dec 8 2009 01:15pm
a mialem wracac do ls - nowy updejt blyskawicznie mnie od tej mysli odwiodl . Ls wyglada zenujaco.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Dec 8 2009 01:27pm
Quote (Misiowski @ Dec 8 2009 09:15pm)
a mialem wracac do ls - nowy updejt blyskawicznie mnie od tej mysli odwiodl . Ls wyglada zenujaco.


nie tylko Ty tak masz :D u mnie tak samo wszedłem i od razu wylogowałem się

co za dużo to nie zdrowo
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold: 207,331.69
Dec 8 2009 02:15pm
Quote (Bodziuu @ Dec 8 2009 07:27pm)
nie tylko Ty tak masz :D u mnie tak samo wszedłem i od razu wylogowałem się

co za dużo to nie zdrowo


teraz jest zajebiscie
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Dec 8 2009 02:42pm
Quote (Malach @ Dec 8 2009 08:15pm)
teraz jest zajebiscie


teraz jest chujowo :angry:
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 8 2009 02:58pm
Quote (Misiowski @ 8 Dec 2009 21:42)
teraz jest chujowo :angry:


kwestia przyzwyczajenia :)
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Dec 8 2009 03:10pm
Quote (zaki @ Dec 8 2009 08:58pm)
kwestia przyzwyczajenia :)


gra typu clikc&click jak dla mnie powinna byc prosta ii poprzednia wersja dla mnie taka byla - nie za duzo kolorow, grafika stonowana , modele postaci rowniez ok.

teraz to jest jeden wielki kolorowy BURDEL , jedyna zmiana na plus to chyba widoczny equip na postaci. No trudno :(
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 8 2009 03:15pm
Quote (Misiowski @ 8 Dec 2009 22:10)
gra typu clikc&click jak dla mnie powinna byc prosta ii poprzednia wersja dla mnie taka byla - nie za duzo kolorow, grafika stonowana , modele postaci rowniez ok.

teraz to jest jeden wielki kolorowy BURDEL , jedyna zmiana na plus to chyba widoczny equip na postaci. No trudno :(


njag chce z LS'a zrobic jakies cos zajebistego, ale nie wychodzi mu to za bardzo ^_^

no ale coz to on jest "bogiem" jsp xD

This post was edited by zaki on Dec 8 2009 03:15pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1114111421143114411451443Next
Add Reply New Topic New Poll